X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal NNW, czyli spotkanie pokoleń

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2016 16:06
To wydanie "Białych plam" było poświęcone 8. edycji Festiwalu Filmowego "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci", który odbył się w Gdyni.
Audio
  • Goście Mirosława Biełaszki o Festiwalu NNW (Białe plamy/Trójka)
Główną nagrodę filmową VIII Festiwalu Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci - Złoty opornik otrzymał Henryk Jurecki za film: Hieronim Bednarski. Wyklęty z czerwonej wsi
Główną nagrodę filmową VIII Festiwalu "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" - Złoty opornik otrzymał Henryk Jurecki za film: "Hieronim Bednarski. Wyklęty z czerwonej wsi"Foto: mat. prasowe

- Festiwal to nie tylko pokazy filmów. To także panele dyskusyjne, spotkania twórców z producentami, twórców ze sponsorami. To nowy element na naszym festiwalu, że chcemy doprowadzić do takiego spotkania tych, którzy produkują filmy z tymi, którzy mają pomysł na te filmy. Festwal to także spotkanie pokoleń - mówi twórca i dyrektor imprezy Arkadiusz Gołębiewski.

Gośćmi audycji byli także: juror Jan Ruman, prof. Filip Musiał oraz Jacek Pawłowicz - dyrektor powstającego na terenie aresztu śledczego przy ul. Rakowieckiej w Warszawie Muzeum Żołnierzy Wyklętych.

Usłyszeliśmy też zagranicznych gości festiwalu: brytyjską piosenkarkę Katy Carr, córkę brytyjskiego dowódcy Dywizjonu 303 Alexandrę Kent, reżysera Tomasza Magierskiego oraz artystę multimedialnego Wojciech Sawę.

***

Tytuł audycji: Białe plamy
Prowadzi: Mirosław Biełaszko
Goście: Arkadiusz Gołębiewski (dyrektor Festiwalu NNW), Jan Ruman (juror Festiwalu NNW), Jacek Pawłowicz (dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych), Katy Carr (piosenkarka), Tomasz Magierowski (reżyser), Wojciech Sawa (artysta), Alexandra Kent (córka brytyjskiego dowódcy Dywizjonu 303), prof. Filip Musiał (historyk)
Data emisji:
05.10.2016
Godzina emisji: 15.07

mp