Podpowiadamy, jak dzielić się kulturą

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 16:48
- Spółdzielnia Kultury jest specyficzną, wirtualną tablicą ogłoszeń, gdzie możemy znaleźć ciekawe zasoby, które mogą się przydać przy organizacji różnych oddolnych inicjatyw - zapewnia Greta Droździel-Papuga, koordynatorka projektu Spółdzielnia Kultury.
Audio
  • Podpowiadamy, jak dzielić się kulturą (Czas niezwykły/Trójka)
Projekty pozwalają realizować ogromną liczbę różnych inicjatyw
Projekty pozwalają realizować ogromną liczbę różnych inicjatywFoto: Anna Jurkovska/Shutterstock.com

Projekt powstał z inicjatywy dzielnicowych domów kultury. Różnorodne zasoby, które znaleźć można w Spółdzielni Kultury, mogą pomóc w organizacji np. sąsiedzkiego pikniku, potańcówki, hobbistycznych warsztatów czy spotkań pasjonatów. Swoimi zasobami dzielą się tu instytucje, domy sąsiedzkie, siedziby organizacji pozarządowych oraz prywatne lokale, np. klubokawiarnie. 

- Nasza tablica jest wirtualnym miejscem spotkań i bardzo ważnym ogniwem, które służy do tego, byśmy o sobie nawzajem wiedzieli. Dla mnie to po prostu radość dzielenia się - słyszymy w audycji.

W cyklu "Na wyciągnięcie ręki" mówimy o Polskim Stowarzyszeniu Osób z Nadciśnieniem Płucnym i Ich Przyjaciół z Gdyni.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Autor: Elżbieta Korczyńska 
Goście: Greta Droździel-Papuga (koordynatorka projektu Spółdzielnia Kultury), Anna Michalak-Pawłowska (dyrektorka Dorożkarni), Agnieszka Bartosiewicz (Polskie Stowarzyszenie Osób z Nadciśnieniem Płucnym i Ich Przyjaciół z Gdyni)
Data emisji: 18.05.2017
Godzina emisji: 15.08

fbi/iwo