X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sąsiedzka gwiazdka

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2017 00:00
Coraz więcej osób nie chce świąt spędzać wyłącznie w zamkniętym kręgu rodzinnym. Chcą otworzyć się na ludzi ze swojego otoczenia.
Audio
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Kamil Macniak/Shutterstock.com

Grupy sąsiadów organizują wspólne ubieranie choinki i kolędowanie. Dzielą się chlebem własnego wypieku i świątecznymi przysmakami. Przygotowują też różne atrakcje i niespodzianki, aby ten spędzony razem, świąteczny czas był wyjątkowy. W audycji przenieśliśmy się na taką sąsiedzką gwiazdkę. Z gośćmi audycji rozmawialiśmy też o emocjach, które towarzyszą takim spotkaniom, i o tym, jakie są efekty takiej sąsiedzkiej gwiazdki.

W cyklu "Na wyciągniecie ręki" mówiliśmy o kobietach siekierkowskich. Młoda dziewczyna, artystka i animatorka kultury, wysłuchała i nagrała rozmowy ze starszymi kobietami z jednego osiedla – warszawskich Siekierek. Odkryła nieznany kawałek historii miejsca, o którym często nie wiedzieli nawet najbliżsi tych kobiet. To opowieść o potrzebie wspólnej rozmowy i doceniania tego, co robią najbliżsi.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Autor: Elżbieta Korczyńska
Data emisji: 26.12.2017
Godzina emisji: 23.08

ek/mk

Czytaj także

Jak odnaleźć spokój i radość w okresie świątecznym?

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2017 14:26
Wiele osób przed wigilijną kolacją zamiast cieszyć się ze spotkania z rodziną, zamartwia się, czy na pewno wszystko będzie dobrze, czy goście się nie spóźnią, czy nie okaże się, że zdarzy się jakaś przykrość, kłótnia.
rozwiń zwiń