X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wolność w naturze", czyli 25 tras do biegania w lasach

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 17:50
Lasy Państwowe postanowiły na biegowo uczcić 25. rocznicę odzyskania przez Polskę pełnej niezależności. Przygotowują w całym kraju 25 tras dla biegaczy.
Audio
  • "Wolność w naturze", czyli 25 tras do biegania w lasach (Biegam, bo lubię/Trójka)
Wolność w naturze, czyli 25 tras do biegania w lasach
Foto: Glow Images/East News

Rzeczniczka Lasów Państwowych Anna Malinowska mówi, że "Wolność jest w naturze" to projekt upamiętniający 25-lecie odzyskania niepodległości.  - Bieganie jest jednym z bardziej demokratycznych sportów, dlatego postanowiliśmy upamiętnić odzyskanie niepodległości 25 ścieżkami biegowymi. Będą usytuowane w różnych miejscach Polski - dodaje.

Foster The People zwycięża w BiegowejLiściePrzebojów>>>

Szczegóły będą znane wkrótce, będzie je można poznać na stronach internetowych Lasów Państwowych. - Tam, gdzie w pobliżu są parkingi, miejsca w które można przyjechać, zatrzymać się samochodem. Także w takich miejscach w pobliżu "Natury 2000" , cennych obszarów ekologicznych, przyrodniczych - opowiada.

Ścieżki mają być przeznaczone dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. - Będą liczyły od 5 do 10 km. Uroczyste otwarcie tych tras odbędzie się 13 września w Nadleśnictwie Chojnów. Inauguracja odbędzie się łącznie z biegiem memoriałowym - mówi Anna Malinowska.

Audycji "Biegam, bo lubię" można słuchać w każdy czwartek o godz. 17.20. Przygotowują ją Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski.

(mp)

Czytaj także

Czy bieganie pomaga w grze w tenisa?

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2014 17:56
Jak buduje się formę dzięki bieganiu? W jakim stopniu wykorzystuje się bieganie w innych dyscyplinach sportu? Opowiada o tym w audycji "Biegam, bo lubię" były tenisista, obecnie trener, Lech Sidor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieg wokół masywu Mont Blanc tylko dla najtwardszych

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2014 17:54
"The Northface ultra-trail du Mont Blanc" to bieg w Alpach wokół masywu Mont Blanc. Wiedzie po terytorium Szwajcarii, Włoch i Francji. W biegu głównym biegacze mają do pokonania 168 km w górach. Co powoduje ludźmi, którzy decydują się na takie wyzwanie? Próbuje tłumaczyć Tomasz Klisz, który takie wyzwanie kiedyś podjął.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak powstają buty do biegania?

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2014 18:01
Co sezon pojawiają się na rynku nowe modele butów biegowych. Jak wygląda proces ich powstawania? W audycji "Biegam, bo lubię" opowiadał o tym Janek Kaseja, specjalista z jednego ze sklepów biegowych.
rozwiń zwiń