X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Weganizm i bieganie pasują do siebie?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 12:30
Wrzesień to czas imprez biegaczy i imprez biegowych. Tych drugich jest całe mnóstwo i naprawdę wybrać taką, która jest inna niż pozostałe. Udało się nam trafić na jedyny w swoim rodzaju bieg wegański. Na czym polega jego wyjątkowość?
Audio
  • Weganizm i bieganie pasują do siebie? (Biegam, bo lubię/Trójka)
Weganizm i bieganie pasują do siebie?
Foto: Fot.: Glow Images

Współorganizatorka biegu Wiola Domaradzka mówi, że to bieg dla idei. - Chcemy stworzyć okazję, która pozwoli ludziom zetknąc się z takim pomysłem jak bieganie w połączeniu z weganizmem. Wydarzenie będzie miało miejsce 26 września, główny bieg jest na 10 km, wokół warszawskiej Cytadeli - dodaje.

Biegamy w rytmie reggae! >>>
Według innego współorganizatora - Roberta Zakrzewskiego - weganizm i bieganie pasują do siebie idealnie. - Wiemy to na przykładzie superultramaratończyków. Sztandarowy przykład - Scott Jurek. W Polsce także jest duża grupa wegerunnerów. To idealne  połączenie. Oprócz samego biegania zapraszamy ludzi do spróbowania kuchni wegańskiej. Do tego będzie służyła wegańska Pasta Party, czyli makaron z dwoma wegańskimi sosami do wyboru. Organizujemy też targ wegański, na którym będzie ponad 40 wystawców - opowiada.

Audycji "Biegam, bo lubię" można słuchać w każdy czwartek o godz. 17.20. Przygotowują ją Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski.

(mp/mk)