X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dla wszystkich, czy tylko dla zawodowców, czyli o zegarkach biegowych

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 19:00
Zegarek biegowy jest urządzeniem, bez którego współcześnie nie może obyć się żaden zawodowy biegacz. Czy jest to również narzędzie, w które powinni się zaopatrzyć także ci, którzy biegają jedynie rekreacyjnie?
Audio
  • Czy każdy biegacz powinien używać zegarka biegowego? (Biegam, bo lubię/Trójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Syda Productions/Shutterstock.com

– Oczywiście, że amatorzy również powinni korzystać z zegarków biegowych. Pomagają one wyeliminować wiele błędów, które popełniamy. Mogą one wynikać z przetrenowania, lub biegania na nieprawidłowym tętnie. Początkującym często wydaje się, że im więcej ćwiczą, im bardziej się męczą, tym lepsze będą efekty. Tymczasem, jest wręcz przeciwnie i właśnie takie urządzenia mają nam w takich sytuacjach pomóc – mówi Jakub Szałamacha z firmy Garmin.

W jaki sposób zegarki biegowe mogą nam pomóc w planowaniu treningu i w jego trakcie? O tym w dołączonym nagraniu. Zapraszamy do słuchania.

*** 

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski
Gość: Jakub Szałamacha (Garmin)
Data emisji: 1.02.2018
Godzina emisji: 17.22

ml

Czytaj także

Racjonalny wysiłek to podstawa

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2018 19:00
O tym, że bieganie pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, wiadomo nie od dziś. Jednak w czym konkretnie ono pomaga? Jak należy biegać, by trening faktycznie przynosił korzyści?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Smog. Biegać czy nie?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 18:00
Smog to problem, z którym mierzą się obecnie mieszkańcy większości polskich miast. O jego szkodliwości nie trzeba przekonywać. Stąd pytanie: czy bieganie w takich warunkach ma w ogóle sens?
rozwiń zwiń