X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ewa Błaszczyk. Wybudzanie nadziei

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 10:01
Kiedy się podpisuje, obok rysuje kwiatek stokrotki. I choć przeżyła wiele traumatycznych chwil to wciąż walczy o to, aby nie zatracić w sobie wrażliwości dziecka. Gościem audycji "Myślidziecka 3/5/7" była aktorka i piosenkarka, Ewa Błaszczyk.
Audio
  • Ewa Błaszczyk. Wybudzanie nadziei (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Ewa Błaszczyk i Katarzyna Stoparczyk
Ewa Błaszczyk i Katarzyna StoparczykFoto: Renata Szewczak

Jest osobą, która zawsze dostrzega drugiego człowieka, zwłaszcza jeśli ten człowiek znajduje się w potrzebie. Dla niego powołała do życia Klinikę Budzik, dla niego także pracuje bez wytchnienia w Fundacji "Akogo".

– Bardzo długo byłam niedojrzałą osobą. Moi koledzy się żenili, mieli dzieci, a dla mnie to było nie do pomyślenia, nieosiągalne. Wszystkiego chciałam spróbować. Byłam nieodpowiedzialna i co innego mnie kręciło. Lubię to i staram się ze wszystkich sił ocalić taką czystą naiwność, żeby umieć się dziwić – opowiada aktorka.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której rozmawiamy o marzeniach i dawaniu nadziei innym.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Ewa Błaszczyk (aktorka)
Data emisji: 4.11.2017
Godzina emisji: 6:05

ml/ab

Czytaj także

Marian Opania: mam duszę dziecka

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017 07:00
– Nie jestem stary. Mam przed sobą jeszcze wiele życia. Powiedziałem sobie, że nie będę robił rzeczy, które mi nie opowiadają, że nie będę robił nic przeciwko sobie. Będę robił to, co mnie niesie, to, co pokazuje widzom i słuchaczom, że warto być twórcą – mówił w Trójce Marian Opania. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dymna o swoich chwilach szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2017 12:00
– Uwielbiam poranki, bo to jedyny czas dla mnie. Wstaję, idę do ogrodu. Nawet zimą potrafię boso chodzić po śniegu. To takie moje magiczne chwile – przyznaje aktorka.
rozwiń zwiń