Ewa Błaszczyk. Wybudzanie nadziei

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 10:01
Kiedy się podpisuje, obok rysuje kwiatek stokrotki. I choć przeżyła wiele traumatycznych chwil to wciąż walczy o to, aby nie zatracić w sobie wrażliwości dziecka. Gościem audycji "Myślidziecka 3/5/7" była aktorka i piosenkarka, Ewa Błaszczyk.
Audio
  • Ewa Błaszczyk. Wybudzanie nadziei (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Ewa Błaszczyk i Katarzyna Stoparczyk
Ewa Błaszczyk i Katarzyna StoparczykFoto: Renata Szewczak

Jest osobą, która zawsze dostrzega drugiego człowieka, zwłaszcza jeśli ten człowiek znajduje się w potrzebie. Dla niego powołała do życia Klinikę Budzik, dla niego także pracuje bez wytchnienia w Fundacji "Akogo".

– Bardzo długo byłam niedojrzałą osobą. Moi koledzy się żenili, mieli dzieci, a dla mnie to było nie do pomyślenia, nieosiągalne. Wszystkiego chciałam spróbować. Byłam nieodpowiedzialna i co innego mnie kręciło. Lubię to i staram się ze wszystkich sił ocalić taką czystą naiwność, żeby umieć się dziwić – opowiada aktorka.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której rozmawiamy o marzeniach i dawaniu nadziei innym.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Ewa Błaszczyk (aktorka)
Data emisji: 4.11.2017
Godzina emisji: 6:05

ml/ab

Czytaj także

Marian Opania: mam duszę dziecka

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017 07:00
– Nie jestem stary. Mam przed sobą jeszcze wiele życia. Powiedziałem sobie, że nie będę robił rzeczy, które mi nie opowiadają, że nie będę robił nic przeciwko sobie. Będę robił to, co mnie niesie, to, co pokazuje widzom i słuchaczom, że warto być twórcą – mówił w Trójce Marian Opania. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dymna o swoich chwilach szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2017 12:00
– Uwielbiam poranki, bo to jedyny czas dla mnie. Wstaję, idę do ogrodu. Nawet zimą potrafię boso chodzić po śniegu. To takie moje magiczne chwile – przyznaje aktorka.
rozwiń zwiń