Julia Pietrucha: życie trzeba brać garściami

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 09:14
Można o niej powiedzieć, że jest "dzieckiem złotej szansy", bo za cokolwiek się w swoim życiu bierze, odnosi spektakularny sukces. 
Audio
  • Julia Pietrucha gościem Katarzyny Stoparczyk (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Julia Pietrucha i Katarzyna Stoparczyk
Julia Pietrucha i Katarzyna StoparczykFoto: K. Sagan

pietrucha julia_6169 1200.jpg
Magiczne dźwięki ukulele, czyli Julia Pietrucha wystąpiła w Trójce!

Już przed ukończeniem 15. roku życia zdążyła rozpocząć karierę w modelingu mając szansę na kontynuowanie jej w Nowym Jorku czy Los Angeles. Zdążyła także zagrać w spektaklu teatralnym, być doceniona podczas światowego dnia poezji i zdobyć tytuł miss nastolatek. Jakiś czas później wsiadła na motocykl i przejechała 6.000 kilometrów po azjatyckich bezdrożach. Z tej podróży przywiozła odwagę i siłę, ale także piosenki, które wypełniły jej debiutancki album pt. "Parsley".

– Wierzę w to, że życie nie polega na tym, żeby się po prostu godzić na różne sytuacje i przymykać oczy. Tylko, żeby brać je garściami. Może też jest tak, że moje decyzje zostały podjęte przez brak pokory albo niezgody na taką szarą codzienność. Miałam świadomość, że można zacząć coś kolejnego. Rezygnacja z tego, co już nie cieszy, nie tylko uwolni mnie, ale też wszystkie osoby, które są ode mnie zależne, a ja od nich  – mówi Julia Pietrucha. 

W jakim najpiękniejszym miejscu Julia Pietrucha mogła zaśpiewać swoje piosenki? Dlaczego nie zdecydowała się na karierę modelki w Stanach Zjednoczonych? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Julia Pietrucha (aktorka, piosenkarka) 
Data emisji: 23.03.2019
Godzina emisji: 8.10

kw/gs

Czytaj także

Eustachy Rylski: najczęściej śmieję się z samego siebie

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2020 14:00
– Uważam, że jeśli spojrzeć na mnie z boku, to okazuje się, że dość zabawny ze mnie człowiek – ocenia pisarz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mela Koteluk: mam skłonność do popadania w pracoholizm

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 09:15
Recenzenci nazywają ją "diamentem polskiego popu". A ona? Ona recenzji nie czyta. I powtarza za Julią Hartwig, że "sława to jest zaburzenie tożsamości".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Trela: nie umiem odpoczywać

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 09:00
– Cieszę się, że jestem zajęty. Aktor niepracujący, szczególnie starszy, jest nieszczęśliwy. Praca to sens mojego życia – mówi gość Katarzyny Stoparczyk.
rozwiń zwiń