X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sonar Soul: chciałbym, żeby polska scena była spójna

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 14:51
Po udanym występie podczas tegorocznego festiwalu Spring Break w Poznaniu Łukasz Stachurko pojawił się w naszym studiu, żeby opowiedzieć o swoim najnowszym albumie, ale też przypomnieć najważniejsze momenty w swojej muzycznej karierze.
Audio
  • Sonar Soul o nadchodzącej płycie (Polski bit/Trójka)
Hirek Wrona, Marta Malinowska i Sonar Soul
Hirek Wrona, Marta Malinowska i Sonar SoulFoto: Hirek Wrona

A tych nie brakuje. Począwszy od debiutu "Trip To A" wydanego jako Sonar Soul, poprzez współprace z innymi muzykami z takich projektów jak RYSY czy Sonar, Łukasz Stachurko dotarł do momentu, w którym gotowy jest na wydanie autorskiego materiału. "You Are My Sun" zapowiada singiel "Definition".

– Sporo się u mnie ostatnio dzieje. Zaczynam działania promocyjne związane z nową płytę, a więc są koncerty, sety didżejskie czy wywiady – mówi gość Trójki. – Mój tata w przeszłości "karmił" mnie polskim big-bitem i chyba ta muzyka odcisnęła na mnie wielkie piętno. Potem też słuchałem dużo polskiego hip-hopu. Chciałbym, żeby polska scena była spójna – dodaje. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której premierowo pojawiło się też inne nagranie z płyty z gościnnym udziałem Baascha.

***

Tytuł audycji: Polski bit
Autorzy: Marta Malinowska, Hirek Wrona 
Gość: Łukasz Stachurko – Sonar Soul (muzyk)
Data emisji: 27.04.2019
Godzina emisji: 2.00

kw/mk

Czytaj także

Sokół: ta płyta ma trochę bezczelną promocję

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 04:00
Miał 20 lat, gdy razem z TPWC pokazał się po raz pierwszy szerszej publiczności na festiwalu Rap Day. Potem był "Chleb powszedni", było "Masz i pomyśl" i tak przez ponad dwie dekady budował swój mocny narratorski wizerunek na hiphopowej scenie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Vienio: artystą się jest, a nie bywa

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 02:00
Tym razem nasze studio odwiedził Vienio, który opowiedział przede wszystkim o swoim najnowszym albumie "Twarzova". Z gościem rozmawialiśmy również o innych jego pasjach, których od wielu lat ma na pęczki.
rozwiń zwiń