X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakie będą konsekwencje akcji #MeToo dla branży rozrywkowej?

Akcja #MeToo zniszczyła już kilka karier. Przede wszystkim w Hollywood, gdzie upadł potężny Harvey Weinstein i aktor Kevin Spacey.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Mihai Surdu/Shutterstock
O Audycji
Tytuł Kwestia kultury 2017/11/12 19:05
Prowadzący Mariusz Cieślik
Materiały dodatkowe Jan Pachlowski
Goście Anna Dziewit-Meller (pisarka i dziennikarka), Jakub Majmurek (publicysta i krytyk filmowy), Wojciech Engelking (pisarz, autor tekstu "Sprawa Weinsteina, czyli dzieje bez grzechu")
Opis

Akcja #MeToo potwierdziła najgorsze podejrzenia wobec show-biznesu jako branży, gdzie karierę robi się przez łóżko, a molestowanie jest na porządku dziennym.

Czy masowość akcji i jej oddolny charakter nie sprawiają przypadkiem, że sprawy kryminalne, takie jak gwałt czy pedofilia, postawiono na równi z niewinnymi zaczepkami? Czy to proces oczyszczania czy może kolejne polowanie na czarownice? Jakie będą konsekwencje akcji #MeToo dla branży rozrywkowej?

Na te pytania szukamy odpowiedzi w kolejnym odcinku audycji "Kwestia kultury".

Playlista