X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kultura dęta na czerwonych schodach, czyli Łukasz "L.U.C." Rostkowski o GSF on Stairs

L.U.C., czyli Łukasz Rostkowski, jest współorganizatorem serii koncertów GSF on Stairs, które odbędą się już 20 lipca na "czerwonych schodach" przy Gdyńskim Centrum Filmowym.
L.U.C. i Piotr Metz
L.U.C. i Piotr MetzFoto: Piotr Kordaszewski/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Magazynek 18.07.2019 15:10
Autor Piotr Metz
Opis

Na czas "GSF on Stairs" projekt L.U.C.-a, czyli Rebel Babel Ensemble, który artysta tworzy wraz z muzykami grającymi na instrumentach dętych, zmieni się w Rebel Babel Film Orchestra i weźmie na warsztat klasyki polskiej muzyki filmowej. Jak artyście udało się połączyć brzmienia kojarzące się z lokalnym ośrodkiem kultury ze swoim nowoczesnym stylem?

– Orkiestry dęte kojarzą się dosyć przaśnie, ale naszym celem jest to, żeby młodym ludziom, którzy grają w tych orkiestrach, dawać współczesne kompozycje, osadzać ich w elektronice, w nowoczesnych brzmieniach i przede wszystkim, żeby dawać szansę. To jest idea Rebel Babel. Tam, gdzie jedziemy, zawsze spotykamy lokalne orkiestry, które staramy się wciągać do projektu i umożliwiać tym młodym ludziom zagranie z Grubsonem, z Kayah, z różnymi artystami, często spełniając ich marzenia. Także to jest Rebel Babel Ensemble – opowiada L.U.C. – Rebel Babel Film Orchestra to taki bardziej prestiżowy odłam tego projektu i to właśnie zobaczymy w Gdyni na schodach – dodaje.

Czego jeszcze możemy spodziewać się na "GSF on Stairs"? Gdzie L.U.C. spędzi najbliższą trasą koncertową? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Playlista
Tagi

Playlista