Anita Lipnicka o nowej płycie: jest to dla mnie wywrotowa przygoda

Artystka opowiedziała o pracy nad swoim najnowszym albumem, na którym pojawią się remiksy zarówno jej znanych przebojów, jak i mniej popularnych utworów. Płyta "OdNowa" ujrzy światło dzienne 25 października.
Piotr Metz i Anita Lipnicka
Piotr Metz i Anita LipnickaFoto: Piotr Kordaszewski/PR
O Audycji

Tytuł Magazynek 05.09.2019 15:08
Autor Piotr Metz
Opis

– W tym roku świętuję 25-lecie pracy artystycznej. Płyta "OdNowa" to mój tort okolicznościowy z tej okazji. Jest to pomysł o tyle przewrotny, że ja na tej płycie jestem tylko gościem. Prawdziwymi gwiazdami są producenci. Zamysł był taki, żeby po tych 25 latach, kiedy już zaprezentowałam te piosenki po swojemu, tak jak czułam, stworzyć coś na kształt portretu wielokrotnie złożonego i żeby pojawiły się tam moje utwory, ale zupełnie w nie moich interpretacjach, tylko producentów, których zaprosiłam do udziału w tym albumie. Byłam ciekawa, jak ktoś widzi moją twórczość i jak słyszy mnie swoimi uszami – opowiadała Anita Lipnicka w rozmowie z Piotrem Metzem.

Czy Anita Lipnicka zawsze słucha muzyki w samochodzie? Jacy artyści wzięli na warsztat utwory, które znajdą się na nadchodzącej płycie?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Playlista
Tagi

Playlista