Mela Koteluk o winylowej wersji "Migawki"

– Winylowa wersja różni się dodatkiem. Jest to opracowanie na pianino utworu "Odprowadź". Zaprosiłam do tej współpracy wspaniałą Hanię Rani, którą śledzę od lat – opowiadała Mela w "Magazynku". 
Mela Koteluk iHania Rani
Mela Koteluk i Hania RaniFoto: Aleksandra Mecwaldowska/Warner Music Poland
O Audycji
Tytuł Magazynek
Autor Piotr Metz
Opis

Jak doszło do pierwszego spotkania artystek? Jak wyglądały prace nad winylowym wydaniem dwupłytowego albumu? Mela Koteluk opowiedziała także Piotrowi Metzowi, co robi, gdy słyszy swoje piosenki w radiu. – Nie potrafię się zdystansować, jeśli chodzi o słuchanie własnych utworów – przyznała. 


Mela Koteluk i Piotr Metz z dwupłytowym, winylowym wydaniem albumu "Migawka" fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio Mela Koteluk i Piotr Metz z dwupłytowym, winylowym wydaniem albumu "Migawka" fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio

Zapraszamy do wysłuchania audycji, której gośćmi byli także Mateusz Pospieszalski i Janusz Yanina Iwański, opowiadający o płycie Tie Break "The End". 


Od lewej: Mateusz Pospieszalski, Piotr Metz, Janusz Yanina Iwański, fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio Od lewej: Mateusz Pospieszalski, Piotr Metz, Janusz Yanina Iwański, fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio
Playlista
Tagi
Playlista