X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pragma to określenie taśmy klejącej"

Gośćmi audycji byli członkowie zespołu Pragma, czyli zwycięzcy czwartego odcinka konkursu „Start NaGranie”.
Tomasz Żąda i zespół Pragma, zwycięzca czwartego odcinka konkursu Start NaGranie
Tomasz Żąda i zespół Pragma, zwycięzca czwartego odcinka konkursu "Start NaGranie"Foto: Halina Wachowicz/Polskie Radio
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2018/10/29 13:30
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Zespół Pragma powstał w 2013 roku w Warszawie. Lubi minimalizm. Nie zamyka się na jeden styl, dzięki czemu łączy to, co każdemu z muzyków gra w duszy. Spontaniczność – to podstawa w ich procesie twórczym.

– Nasz zespół to był duet. My pochodzimy z Ostrowi Mazowieckiej, a tam "pragma" to określenie taśmy klejącej – mówi wokalistka zespołu.

– Materiał na płytę mamy. Mamy dwanaście tekstów. Dziesięć utworów jest już gotowych – tłumaczy jeden z członków zespołu. 

Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

Zapraszamy młodych wykonawców do udziału w konkursie "Start NaGranie". To pierwsza tego typu formuła audycji na polskim rynku, w której nagrodą jest kontrakt, sesja nagraniowa i wydanie płyty przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.

Na stronie startnagranie.polskieradio.pl udostępnione są utwory, zaprezentowane podczas audycji. Słuchacze mogą oddawać swoje głosy na uczestników konkursu, kupując je w formacie interaktywnego wideo opublikowanego – za pomocą platformy Tagmax – w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych organizatorów i uczestników. Do finału konkursu dostanie się 3 wykonawców, którzy zbiorą najwięcej pieniędzy ze sprzedaży swoich piosenek. 

Finał "Start NaGranie" odbędzie się 21 grudnia w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W jego trakcie 3 uczestników zaprezentuje po dwa autorskie utwory, a jury, w skład którego wchodzi Ania Rusowicz, Wojtek Mazolewski, Piotr Szmidt i Piotr Nagłowski, wyłoni zwycięzcę.

Playlista
Tagi
Playlista
  • Pragma, - Uciekinier II
  • Pragma, - W różowej sukience
  • Swiernalis, Brodacze Live Act, - Zamęt