Lampky oraz K-Jah Sound i ich Trójkowy debiut

W tym wydaniu audycji zderzyły się dwa muzyczne gatunki. Najpierw mogliśmy posłuchać delikatnego rockowego brzmienia, by przejść do spokojnego reggae. 
K-Jah Sound, Ola Budka, Tomasz Żąda i zespół Lampky
K-Jah Sound, Ola Budka, Tomasz Żąda i zespół LampkyFoto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/08/05 12:07
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

W pierwszej części audycji Tomasz Żąda rozmawiał z członkami zespołu Lampky. W Trójkowym studiu zasiedli: perkusista Piotr Wiśnioch, gitarzysta Adrian Polak, basista Adrian Zimochocki i wokalista Cezary Płatek. 

– Lampky powstały w wakacje 2017 roku. Gramy pop-rockowo. Od dwóch tygodni jest nas pięciu, ale na razie nie ujawniamy nowego członka. Możemy tylko zdradzić, że jest to klawiszowiec, który z pewnością będzie nam ubarwiał koncerty i nasze nagrania – mówi Piotr Wiśnioch. 

Drugą część audycji rozpoczęliśmy od specjalnie przygotowanego miksu muzyki reggae. K-Jah Sound, czyli Krystian Walczak, już od wielu lat związany jest z brzmieniami wywodzącymi się z Jamajki. 

– Praca nad moim ostatnim projektem trwała dwa lata. Od pomysłu aż do wyprodukowania całego materiału. Część artystów to renomowane postacie, które przez rok były w swojej trasie koncertowej –  zaznaczył K-Jah Sound. 

O jaki projekt chodzi i dlaczego jest on tak wyjątkowy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji. 

Goście
Playlista
Tagi
Playlista