X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak sprawić, aby miasta stały się bardziej przyjazne mieszkańcom?

 Przestrzeń, krajobraz jako wspólna wartość, w takich krajach jak Dania czy Finlandia, ma się znakomicie , bo społeczeństwo zdaje sobie sprawę z jego wagi, z tego, że jest to dobro rzadkie  ocenia szef Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki
– Przestrzeń, krajobraz jako wspólna wartość, w takich krajach jak Dania czy Finlandia, ma się znakomicie , bo społeczeństwo zdaje sobie sprawę z jego wagi, z tego, że jest to dobro rzadkie – ocenia szef Narodowego Instytutu Architektury i UrbanistykiFoto: Qba from Poland /Shutterstoc
O Audycji
Tytuł Pracownia projektowa 2017/12/07 09:50
Prowadzący Stępień Agnieszka
Opis

Powstał Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki. Będzie dbał o dorobek polskich architektów i urbanistów, ale zajmie się też edukacją architektoniczną. Szefem instytucji powołanej 2 tygodnie temu przez ministra kultury został architekt Bolesław Stelmach. – Bardzo istotnym elementem jest budzenie świadomości, że przestrzeń, która nas otacza ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju naszej osobowości – podkreśla rozmówca Agnieszki Stępień.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Playlista
Tagi
Playlista