X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Likwidacja zmiany czasu w krajach Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 07:34
Podczas wczorajszego spotkania unijnych ministrów transportu pojawiła się nowa propozycja terminu rezygnacji ze zmiany czasu – kwiecień 2021 roku.
Audio
  • Likwidacja zmiany czasu w krajach Unii Europejskiej
zdjecie ilustracyjne
zdjecie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Wiele wskazuje na to, że likwidacja zmiany czasu w krajach Unii Europejskiej może tak szybko nie nastąpić. Wprawdzie mieszkańcy Unii tłumnie wypowiedzieli się w niedawnych konsultacjach i opowiedzieli się za rezygnacją z dwukrotnego przestawiania zegarków w ciągu roku. Ale już unijne rządy nie są na razie bardzo przychylne takiemu scenariuszowi, co potwierdziły dotychczasowe spotkania ministerialne. Komisja Europejska proponowała, abyśmy jesienią przyszłego roku przestawili zegarki po raz ostatni, kierująca pracami Unii Austria zaproponowała, aby było to już wiosną. Tymczasem wczoraj podczas spotkania unijnych ministrów transportu pojawiła się nowa, późniejsza data – kwiecień 2021 roku

Tytuł audycji: Euranet Plus – Unia pod lupą
Prowadzi : Beata Płomecka, Krystian Hanke, Elżbieta Korczyńska, Dariusz Pieróg
Data emisji: 05.12.2018
Godzina emisji: 07:43

Pobierz audycję

Pobierz licencję

Zobacz więcej na temat: Euranet Plus