X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sieć 5G w krajach Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 09:22
Według wskazań Komisji Europejskiej do przyszłego roku sieć 5G ma być dostępna na zasadach komercyjnych w przypadku co najmniej jednego dużego miasta w każdym kraju członkowskim.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

 Technologia 5G  uważana jest za rewolucję w łączności bezprzewodowej.  Według wskazań Komisji Europejskiej do przyszłego roku sieć 5G ma być dostępna na zasadach komercyjnych w przypadku co najmniej jednego dużego miasta w każdym kraju członkowskim. Pięć lat później siecią ma być pokryta cała Unia Europejska. Jednak pojawiają się opinie, że  promieniowanie generowane przez 5G może być szkodliwe dla zdrowia i np. podnosić ryzyko zachorowania na raka. Ponad 180ciu naukowców z 36 krajów podpisało się pod apelem ostrzegającym przed zagrożeniami związanymi z promieniowaniem 5G. Czy powinniśmy obawiać się technologii 5G? Gościem audycji był Łukasz Dec z portalu Telko. In. Gość odpowiadał na telefoniczne oraz e-mailowe pytania słuchaczy.


Tytuł audycji: Euranet Plus – Żyjemy w Europie
Prowadzi: Marcin Pośpiech,  Sylwia Orłowska-Hejj, Elżbieta Korczyńska-Jordan, Halina Wachowicz
Data emisji: 15.05.2019
Godzina emisji: 09:20210:21,11:11,11:36

Pobierz audycję

Pobierz audycję

Pobierz audycję

Pobierz audycję

Pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus