X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Budżet Unii Europejskiej na lata 2021-2027

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 18:31
Zdaniem niektórych, negocjacje w sprawie budżetu na lata 2021-2027 są historycznie najtrudniejsze.  
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Nowy Parlament Europejski już wkrótce będzie musiał zająć się zatwierdzeniem wieloletniego budżetu na lata 2021-2027. Negocjacje w tej sprawie na razie zatrzymały się na poziomie państw członkowskich. Jest grupa krajów, która więcej wpłacała do unijnego budżetu, niż z niego otrzymywała i domaga się ograniczenia wydatków. Na to nie chcą się zgodzić państwa, które korzystały z tego wsparcia. Jednak podziały są nawet w tej grupie. Państwa południa Europy, mają inne oczekiwania niż kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Takich głębokich podziałów jeszcze w Unii Europejskiej nie było. Ponadto w audycji ocena sytuacji budżetowej Eurolandu,  zalecenia gospodarczo-społeczne dla wszystkich krajów Unii oraz  negocjacje handlowe ze Stanami Zjednoczonymi. W audycji także przegląd europejskiej prasy gospodarczej opracowany przez Jakuba Witkowskiego. Gościem był Mirosław Bieszki, ekonomista,  Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych.


Zapraszamy do wysłuchani całej audycji.

Tytuł audycji: Euranet Plus – Bardzo wazny problem europejski
Prowadzi: Wiktor Legowicz,Jakub Witkowski,  Beata Płomecka, Patrycjusz Wyżga, Elżbieta Korczyńska-Jordan, Halina Wachowicz
Data emisji: 06.06.2019
Godzina emisji: 18:31

Pobierz audycję

Pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus