X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co nowego w wytwórni U Know Me?

Gościem Michała Margańskiego był Marcin "Groh" Grośkiewicz, szef wytwórni U Know Me, który opowiedział o projekcie "Portrety".
Marcin Groh Grośkiewicz i Michał Margański
Marcin "Groh" Grośkiewicz i Michał MargańskiFoto: Artur Szklarczyk/PR
O Audycji

Tytuł AnagrammarganA 2019/05/24 15:00
Prowadzący Michał Margański
Opis

Michał Bryndal, Rafał Dutkiewicz, Krzysztof Dziedzic, Qba Janicki, Jan Młynarski, Łukasz Moskal, Marcin Rak i Hubert Zemler – oto bohaterzy projektu o tytule "Portrety".

Portrety nie tylko muzyczne, bo w powstaniu płyty pomógł znakomity fotograf – Filip Ćwik, którego fotografie ozdabiają okładkę albumu. W tym miejscu należy wspomnieć o świetnej pracy Macieja "Animisiewasza" Grochota, który jest autorem pięknie nawiązującego do tradycji frontu okładki oraz przejrzystego składu całego projektu. Piękne wprowadzenie napisał Bartek Chaciński, a wśród muzycznych gości znaleźć można takie postaci, jak Monika Borzym, en2ak, Marek Pędziwiatr, Kuba Więcek i Olaf Węgier oraz Piotr Zabrodzki. Mastering to dzieło Michała "Eproma" Baja.

– Sam się dziwię, że wcześniej nikt tego nie zrobił. Mamy do czynienia z unikalnym i nowatorskim materiałem w skali światowej – mówił w Trójce Marcin "Groh" Grośkiewicz, szef wytwórni U Know Me, nakładem której ukazały się "Portrety". 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

Goście Marcin "Groh" Grośkiewicz
Playlista
Tagi
Playlista
  • Cobham Billy, - East Bay
  • Wasson John, - Caravan
  • Dziedzic Krzysztof, - Vagabonde
  • Moskal Łukasz , - Father Sparrow
  • Rak Marcin, - Alpaka