X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Przybysz zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 16:00
– Dla mnie najważniejszym aspektem malowania ognia jest wzmocnienie człowieka w środku, zejście głębiej w pracy z emocjami – tak Natalia Przybysz wyjaśnia tytuł albumu "Jak malować ogień", który promuje singiel zatytułowany "Ciepły wiatr".
Audio
  • Piotr Metz nadaje z Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie! (W tonacji Trójki)
  • Natalia Przybysz o nowym singlu (W tonacji Trójki)
Natalia Przybysz
Natalia PrzybyszFoto: Silvia Pogoda/Kayax

– Wiatr dla mnie, jako córki żeglarza, jest ważny. Wiatr ciepły czy zimny nie jest dobry ani zły, po prostu jest. Tak też podchodzę do emocji, które zawieram w piosenkach. Ta piosenka jest o zmianach i akceptowaniu tego, co się dzieje i o tym, jak zmiany przepływają przez człowieka. Jest to też piosenka o miłości, o zakochaniu się – mówi Natalia Przybysz.

Artystka była gościem Piotra Metza podczas specjalnego dwugodzinnego wydania audycji "W tonacji Trójki", nadawanego z finału Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie. Publiczność zgromadzona w Parku Jordana mogła także cieszyć się wyjątkowym występem artystki w ramach projektu Przybysz – Przybysz. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 


mat. promocyjne mat. promocyjne

***

Tytuł audycji: W tonacji Trójki
Prowadzi: Piotr Metz
G
oście: Natalia Przybysz (piosenkarka, autorka tekstów) 
Data emisji: 30.09.2019
Godzina emisji: 14.09, 15.07

kr/gs

Czytaj także

Goście Piotra Stelmacha podsumowują wrocławskie Męskie Granie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 14:07
Za nami czwarty przystanek tegorocznego Męskiego Grania. Po weekendowych emocjach związanych z koncertami, Trójkowe studio odwiedzili artyści, którzy tego lata biorą udział w największej muzycznej trasie koncertowej w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perkusista Kapeli ze Wsi Warszawa: reakcje ludzi dają nam napęd

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 15:00
Dni 9 i 10 sierpnia w Stalowej Woli upłyną pod znakiem dźwięków Lata z Radiem Festiwal 2019. Pierwszego dnia będziemy mogli posłuchać HLA 4 Transplant, Perfectu oraz Kapeli ze Wsi Warszawa. Piotrowi Metzowi udało się porozmawiać z perkusistą KZWW, Piotrem Szajkowskim. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Gierszał: to moje pierwsze muzyczne doświadczenie przed tak wielką publicznością 

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 14:08
W tym wydaniu audycji Piotr Stelmach wraz ze swoimi gośćmi podsumował warszawski przystanek Męskiego Grania i zaczął przygotowywać słuchaczy na wielki finał tegorocznej trasy, który jak co roku odbędzie się w Żywcu. 
rozwiń zwiń