Natalia Przybysz zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 16:00
– Dla mnie najważniejszym aspektem malowania ognia jest wzmocnienie człowieka w środku, zejście głębiej w pracy z emocjami – tak Natalia Przybysz wyjaśnia tytuł albumu "Jak malować ogień", który promuje singiel zatytułowany "Ciepły wiatr".
Audio
  • Piotr Metz nadaje z Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie! (W tonacji Trójki)
  • Natalia Przybysz o nowym singlu (W tonacji Trójki)
Natalia Przybysz
Natalia PrzybyszFoto: Silvia Pogoda/Kayax

– Wiatr dla mnie, jako córki żeglarza, jest ważny. Wiatr ciepły czy zimny nie jest dobry ani zły, po prostu jest. Tak też podchodzę do emocji, które zawieram w piosenkach. Ta piosenka jest o zmianach i akceptowaniu tego, co się dzieje i o tym, jak zmiany przepływają przez człowieka. Jest to też piosenka o miłości, o zakochaniu się – mówi Natalia Przybysz.

Artystka była gościem Piotra Metza podczas specjalnego dwugodzinnego wydania audycji "W tonacji Trójki", nadawanego z finału Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie. Publiczność zgromadzona w Parku Jordana mogła także cieszyć się wyjątkowym występem artystki w ramach projektu Przybysz – Przybysz. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 


mat. promocyjne mat. promocyjne

***

Tytuł audycji: W tonacji Trójki
Prowadzi: Piotr Metz
G
oście: Natalia Przybysz (piosenkarka, autorka tekstów) 
Data emisji: 30.09.2019
Godzina emisji: 14.09, 15.07

kr/gs

Czytaj także

Goście Piotra Stelmacha podsumowują wrocławskie Męskie Granie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 14:07
Za nami czwarty przystanek tegorocznego Męskiego Grania. Po weekendowych emocjach związanych z koncertami, Trójkowe studio odwiedzili artyści, którzy tego lata biorą udział w największej muzycznej trasie koncertowej w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perkusista Kapeli ze Wsi Warszawa: reakcje ludzi dają nam napęd

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 15:00
Dni 9 i 10 sierpnia w Stalowej Woli upłyną pod znakiem dźwięków Lata z Radiem Festiwal 2019. Pierwszego dnia będziemy mogli posłuchać HLA 4 Transplant, Perfectu oraz Kapeli ze Wsi Warszawa. Piotrowi Metzowi udało się porozmawiać z perkusistą KZWW, Piotrem Szajkowskim. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Gierszał: to moje pierwsze muzyczne doświadczenie przed tak wielką publicznością 

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 14:08
W tym wydaniu audycji Piotr Stelmach wraz ze swoimi gośćmi podsumował warszawski przystanek Męskiego Grania i zaczął przygotowywać słuchaczy na wielki finał tegorocznej trasy, który jak co roku odbędzie się w Żywcu. 
rozwiń zwiń