X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2013 promuje singiel "Jutro jest dziś". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 11:00
W poniedziałkowej audycji "W tonacji Trójki", która była nadawana z Żywca został po raz pierwszy zaprezentowany utwór promujący trasę koncertową Męskiego Grania. "Jutro jest dziś" wykonują Katarzyna Nosowska i O.S.T.R., dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013.
Audio
  • Męskie Granie 2013 promuje singiel "Jutro jest dziś". Posłuchaj! (W tonacji Trójki)
Nowi dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013: Katarzyna Nosowska i O.S.T.R
Nowi dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013: Katarzyna Nosowska i O.S.T.RFoto: www.meskiegranie.pl

Jak zdradziła Katarzyna Nosowska to właśnie Adam Ostrowski jest odpowiedzialny za powstanie zaczynu tekstu i jego esencji. - Dopisałam swój bardziej romantyczny, kobiecy komentarz - mówi dyrektor artystyczna Męskiego Grania. Co go zainspirowało? - Wszystko co robię, robię dla mojej rodziny. Stąd pomysł na utwór o tym, że wszystko przemija, że trzeba chwytać dzień takim, jakim jest dziś, a nie jakim może być jutro. To co możesz zrobić jutro zrób dziś - mówi.

Mówiąc o swojej pracy O.S.T.R podkreślał, że lwia jej część przypada na godziny nocne. - Cierpię na insomnię więc mało sypiam, zabijam czas nocą tworzeniem muzyki - wyjaśnia. Jest taka pora, o której budzą się wampiry, a on siada do pracy... -  Z wyjątkiem tego, że Adam nie może spać, a ja zasypiam tam, gdzie stoję. Bardzo podobne sytuacje są dla nas warte zatrzymania. Podobne rzeczy artystycznie nas wzruszają i stanowią inspirację. Okazało się, że nie ma sensu tworzyć podziału na nasze propozycje. Czekają nas koncerty artystów, których oboje podziwiamy - mówiła Piotrowi Stelmachowi, Katarzyna Nosowska .

Męskie Granie otwiera się na hip hop. - Zależy mi na zmianie jego wizerunku, chcę, żeby ludzie wiedzieli, że nie chodzi o to, żeby się obijać. Hip hop to szlachetna forma artystyczna, nie polega na agresji, a na umiejętnościach, ma swoje zasady. Staram się uświadomić ludziom, że hip hop dotyka wielu ważnych spraw, nie tylko tego, co się dzieje na osiedlu - mówił O.S.T.R w audycji "W tonacji Trójki" . Jak dodał wszystko, co osiągnął w życiu zawdzięcza muzyce.

Marcin Filipiak, reprezentujący Żywiec opowiadał o tym jak zmieni się Męskie Granie w 2013 roku. Czego możemy się spodziewać?

W zeszłym roku publiczność zaczarowali Katarzyna Nosowska i Marek Dyjak.

Właściwa trasa koncertowa rozpocznie się 13 lipca 2013 koncertem w Krakowie. W ubiegłym roku koncert inaugurujący Męskie Granie odbył się w Warszawie >>>

Trwa niezwykły konkurs, w ramach którego wybierają Państwo młodych wykonawców (spośród 32 zespołów), którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania! Zwycięzców Piotr Stelmach prezentuje w "Myśliwieckiej 3/5/7" . Wiemy już, że w Krakowie zaprezentuje się Maja Olenderek Ensamble , w Chorzowie wystąpi Zalef

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

20 lipca Męskie Granie będzie gościć po raz pierwszy w Chorzowie!

27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam Pink Freud i Muzykę Końca Lata >>>

10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się w... Żywcu 31 sierpnia.

Dodatkowo, jak zapowiedział Piotr Stelmach od najbliższej soboty w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" rusza niezwykły konkurs. Przez 7 tygodni będą Państwo wybierali młodych wykonawców (spośród 32 zespołów), którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania!

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania. Zapraszamy!

/
Zobacz więcej na temat: MUZYKA

Czytaj także

Męskie Granie 2013: wszystko rozpocznie się w Żywcu!

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 16:50
Rąbek tajemnicy, którą owiane jest Męskie Granie 2013, uchylił w poniedziałkowej "W tonacji Trójki" Piotr Stelmach. Jak przyznał, nie może jeszcze zdradzić zbyt wiele, ale...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013: wiemy kto zagra w Krakowie!

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2013 17:20
- Kiedy wczoraj zamykaliśmy głosowanie o 12.00 nie spodziewałem, że będzie miała tak ogromną przewagę nad resztą wykonawców. Wzięła szturmem ten pierwszy tydzień! To cudowny głos, który burzy mury Jerycha - mówił Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013: w Chorzowie zagra Zalef!

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2013 16:00
Podczas koncertu 20 lipca wystąpi Krzysztof Zalewski. Męskie Granie po raz pierwszy w swojej historii zagości w tym roku w Chorzowie. - Zalef zaprezentuje piosenki ze swojej nowej płyty, która mam nadzieję, już wkrótce się ukaże - mówił w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach. Jak przypomniał Zalef startował w konkursie Młode Męskie Granie już w zeszłym roku, niestety bez sukcesu.
rozwiń zwiń