X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włoskie wakacje Magdaleny Karczewskiej

– To będą wakacje w zieleni, a nawet z zakazem opalania się. W tym roku mój urlop będzie związany z gromadzeniem wyprawki – tłumaczy Magdalena Karczewska. O jaką wyprawkę chodzi? 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2018/07/25 08:50
Prowadzący Ewa Lipowicz
Gość Magdalena Karczewska 
Opis

– Wszystko w związku z przyjściem na świat nowego członka rodziny. Już wiem, że to będzie ona i zastanawiam się, czy będzie miała głos i zacięcie radiowe – tłumaczy dziennikarka Trójki. A gdzie Magdalena Karczewska spędzała ostatnie wakacje? 

– Jestem szczęściarą, bo mam swoją miejscówkę we Włoszech. Moja mama od piętnastu lat mieszka w regionie Marche. Sześćdziesiąt kilometrów od domu jest plaża, a jeśli chcę się wybrać w góry, muszę pokonać zaledwie dwadzieścia kilometrów – tłumaczy dziennikarka radiowej Trójki. 

Dlaczego wakacje we Włoszech sprzed dwóch lat Magdalena Karczewska zapamięta do końca życia? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

Tagi

Playlista