X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Królikowski: to zapis uczuć zrodzonych na planie

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2013 17:40
- Uczucia nieparzyste rodzą się na planie filmowym, w teatrze, w radio. Historie w których gramy są wymyślone, ale my-aktorzy czujemy je naprawdę. To uroda i czasem przekleństwo tego zawodu - mówi Paweł Królikowski, opowiadając o powstaniu płyty "Uczucia nieparzyste".
Audio
  • Paweł Królikowski:te piosenki to zapis uczuć zrodzonych na planie (Fajny film/Trójka)
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł KrólikowskiFoto: Andrzej Bołdaniuk

Aktor  w rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim dodaje, że teksty do piosenek to "kolekcja szufladowa", powstająca przez lata z potrzeby wyrażenia emocji.

Koncert "Uczucia nieparzyste". Zapraszamy do obejrzenia wideo

Płyta "Uczucia nieparzyste" to zapis koncertu, który odbył sie w Studio im. Agnieszki Osieckiej. Jak podkreśla Paweł Królikowski w Polskim Radiu spotkał się z wielką otwartością i życzliwością dla swojego projektu.

Płytę "Uczucia nieparzyste" można kupić na sklep.polskieradio.pl >>>

Autorami muzyki do tekstów Pawła Królikowskiego są: Krzesimir Dębski, Zygmunt Konieczny, Jerzy Satanowski, Wojciech Waglewski, Jan Ignacy Królikowski i Jacek Piskorz.

Więcej rozmów Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu znajdziesz na podstronach "Fajnego filmu" oraz  "Trójkowo, filmowo" >>>

Większość piosenek na płycie została zaśpiewana w duecie. Wśród wykonawców, obok Pawła Królikowskiego, występują: Małgorzata Ostrowska–Królikowska, Anna Czartoryska–Niemczycka, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Groniec, Joanna Kurowska, Piotr Fronczewski, Marek Piekarczyk, Piotr Najsztub, Jerzy Satanowski, Mirosław Czyżykiewicz,  Marcin Januszkiewicz.

"Fajny film" na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45.

(gs)

Czytaj także

Paweł Królikowski o swojej karierze aktorskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 09:28
Gościem Mai Kluczyńskiej był aktor Paweł Królikowski
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Królikowski przyznaje: uprawiam leśną partyzantkę

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2013 12:06
Aktorska para Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, wraz z dziećmi Julią, Marceliną i Ksawerym, zostali ambasadorami kampanii promocyjnej "Lasy Państwowe. Zapraszamy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młode kino podbije Festiwal Filmowy w Gdyni?

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 17:30
- Docierają już do nas pierwsze sygnały, że filmy się podobają. "Mazurek" Julii Kolberger zdobył dwie nagrody na Kameralnym Lecie w Radomiu. To bardzo ciekawy film z genialną Kingą Pries i Pawłem Królikowskim - zdradza Kalina Pietrucha ze Studia Munka.
rozwiń zwiń