Al Pacino jeszcze nigdy nie zareagował tak na swój film

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 14:27
W "Idolu" Pacino zagrał podstarzałego rockmana, którego czeka życiowa rewolucja. O ciekawostkach z planu i nie tylko opowiadała w Trójce Agata Wojciechowska.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński i jego gość opowiadają o filmie "Idol" (Fajny film/ Trójka)
Al Pacino w filmie Idol wcielił się rolę wyróżniającą się na tle jego dotychczasowego dorobku
Al Pacino w filmie "Idol" wcielił się rolę wyróżniającą się na tle jego dotychczasowego dorobku Foto: Monolith/ mat. prom.

- Pacino pokazuje w tym filmie zupełnie inne oblicze aktorskie. Jest podstarzałym rockmanem, który sporo już przeszedł i postanawia się zmienić - opowiadała przedstawicielka firmy dystrybucyjnej Monolith. Film jest inspirowany autentyczną historią, która przydarzyła się pewnemu folkowemu muzykowi z Wielkiej Brytanii.

W "Idolu" Al Pacino nawet sam zaśpiewał piosenkę. Film okazał się dla niego na tyle wyjątkowy, że na jego premierze zareagował, jak nigdy dotąd, o czym też mówiliśmy w audycji.

 ***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Agata Wojciechowska (Monolith Films)
Data emisji: 6.07.2015
Godzina emisji: 10.45

ei/iwo

 

Czytaj także

Ważny, trudny, delikatny. Film o Beksińskich

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2015 18:05
- Długo się wahałem, czy w ogóle w to wchodzić, bo historia tej rodziny była mocno naznaczona śmiercią, okropieństwami i skrótami myślowymi - mówił w Trójce reżyser Jan P. Matuszyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Yes Meni: potężna siła śmiechu

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 13:23
- Yes Meni od początku pokazują, że w bardzo humorystyczny sposób można pokazać rzeczy, które wcale nie są śmieszne - mówi Draginja Nadażdin, szefowa polskiej sekcji Amnesty International, jurorka festiwalu Docs Against Gravity.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kinogranie: kameralne święto kina i muzyki w Augustowie

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2015 19:49
Cztery filmy, kino nieme z muzyką na żywo, koncert na statku oraz w amfiteatrze. A do tego Augustów latem - dobiega końca druga edycja "Kinogrania".
rozwiń zwiń