X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filmowe plany Anety Kopacz

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2017 14:00
 - Nominacja do Oscara zmieniła moje życie. Zdecydowanie łatwiej robi mi się teraz filmy, bo ludzie mnie kojarzą. Z drugiej strony poprzeczka ustawiona jest tak wysoko, że trudno zacząć następny autorski film, bo oczekiwania wobec niego są wielkie - mówi Aneta Kopacz, reżyserka obrazu "Joanna" nominowanego do nagrody Akademii Filmowej.
Audio
  • Rozmowa Ryszarda Jaźwińskiego z dokumentalistką Anetą Kopacz (Fajny film/Trójka)
Aneta Kopacz to reżyserka m.in. nominowanego do Oscara filmu Joanna
Aneta Kopacz to reżyserka m.in. nominowanego do Oscara filmu "Joanna"Foto: PAP/Radek Pietruszka

Aneta Kopacz przygotowuje właśnie sześcioodcinkowy filmowy cykl o Andrzeju Gąsiorowskim i Bogusławie Bagsiku, czyli założycielach słynnego Art-B. Minęło 25 lat, a sprawa nadal się toczy i wzbudza emocje. - To będzie historia o ludziach, o tym, jaki mieli pomysł, jak krok po kroku do niego dążyli, ale też jak czasy, w których żyli, idealnie wpisały się w to, co zrobili. Również o tym, jakie konsekwencje ludzkie ponieśli - opowiada rozmówczyni Ryszarda Jaźwińskiego. Produkcja filmu przewidziana jest na 2018 rok.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym dokumentalistka mówi również o pomyśle na realizację pełnometrażowego debiutu fabularnego. Z Ryszardem Jaźwińskim rozmawia także o Sopot Film Festival 2017, na którym jest jurorką. Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Aneta Kopacz (dokumentalistka)
Data emisji: 13.07.2017
Godzina emisji: 10.44

czaj/mk

Czytaj także

Pochłonięci kinem w Augustowie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 07:00
Rolling Stones, Miles Davis i "Deszczowa Piosenka" na jednym festiwalu? Jak się okazuje nie tylko w filmach wszystko jest możliwe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal filmowy z animacją w roli głównej

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 14:00
- Jeśli ktoś chce się zapoznać z tym, co obecnie dzieje się na świecie w dziedzinie filmów animowanych, to ma taką szansę podczas naszego festiwalu - zapewnia Marcin Giżycki, dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych "Animator".
rozwiń zwiń