X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato kina plenerowego

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2017 15:00
Trzy polskie miasta będą do końca sierpnia idealnymi lokalizacjami urlopowymi dla spragnionych kina na świeżym powietrzu.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński rozmawia o Visa Kino Letnie (Fajny film/Trójka)
Port w Giżycku
Port w GiżyckuFoto: Wikimedia Commons/Tadeusz Dąbrowski

Kino plenerowe zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Najlepszym przykładem jest Visa Kino Letnie - organizowane w Sopocie, Zakopanem i Giżycku. - To nazwa kojarząca się już od dziesięciu lat - mówi Paweł Adamski, organizator. - Filmowe morze, góry i mazury, tak to sobie nazwaliśmy, czyli trzy najpopularniejsze kierunki w Polsce na spędzanie wakacji - dodaje.

Widzowie nie mogą narzekać na nudę. Prezentowane są filmy z nurtu kina sportowego, kina europejskiego, filmy oscarowe i produkcje polskie. Projekcje w Sopocie i Zakopanem odbywają się na wielkich ekranach o wymiarach 12x6 metrów. Ten w Giżycku jest minimalnie mniejszy, ale za to w seansach mogą uczestniczyć osoby przebywające na jachtach cumujących w eko-marinie.

Jakie atrakcje czekają na fanów kina "pod chmurką"? O tym rozmawiali Ryszard Jaźwiński i Paweł Adamski. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film 
Autor: Ryszard Jaźwiński 
Gość: Paweł Adamski (organizator Visa Kino Letnie)
Data emisji: 20.07.2017
Godzina emisji: 10.43

ml/mk

Czytaj także

Kino na szczytach

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 13:58
W środę (3 września) w Zakopanem rozpoczynają się 10. Spotkania z Filmem Górskim, które potrwają do niedzieli. O tegorocznym programie z Gabrielą Kühn rozmawiał Ryszard Jaźwiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sopot Film Festival. Zapracowana Katarzyna Herman

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 11:00
Gościem Ryszarda Jaźwińskiego podczas Sopot Film Festival była aktorka Katarzyna Herman. W rozmowie opowiedziała o swojej roli na festiwalu.
rozwiń zwiń