X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Na bank się uda". 20. edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu rozpoczęta!

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 10:55
Właśnie rozpoczyna się 20., jubileuszowa edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu, która potrwa aż do 18 sierpnia. Na miejscu jest już Ryszard Jaźwiński, który rozmawiał z dyrektorką festiwalu, Joanną Swachą.
Audio
  • Moc pokazów przedpremierowych w Zwierzyńcu! (Fajny film/Trójka)
Kadr z filmu Na bank się uda Szymona Jakubowskiego
Kadr z filmu "Na bank się uda" Szymona JakubowskiegoFoto: mat. promocyjne

– Dziś wieczorem zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu "Na bank się uda". Będzie to pokaz wyjątkowy, bo przyjechało do nas dwóch aktorów z tego filmu, czyli Marian Dziędziel i Lech Dyblik. W tym roku mamy bardzo dużo pokazów przedpremierowych, naliczyliśmy aż 75 tytułów. Podkreślamy to, że jesteśmy akademią, czyli oprócz tego, że skupiamy się na przedpremierach polskich i zagranicznych dużych tytułów, pokazujemy też kino nieznane. W tym roku postawiliśmy na Urugwaj. 9 filmów, które pokazujemy, nigdy nie gościło na polskich ekranach – opowiada rozmówczyni Ryszarda Jaźwińskiego. 

Pokazów jakich konkretnie filmów możemy spodziewać się na festiwalu w Zwierzyńcu? Kto wystąpi na koncertach towarzyszących wydarzeniu?

Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w dołączonym nagraniu audycji.

Fragment plakatu promującego 20. edycję Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu Fragment plakatu promującego 20. edycję Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 9.08.2019
Godzina emisji: 10.48

kr/mk

Czytaj także

Co warto zobaczyć podczas Wiosny Filmów?

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 11:00
Do 22 kwietnia w dwóch warszawskich kinach zaplanowane są projekcje filmów biorących udział w 24. Festiwalu Wiosna Filmów. Dyrektor imprezy opowiedział o tegorocznej edycji w Trójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na co zwrócić uwagę?

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2018 12:16
Od 17 do 22 września w Gdyni trwa Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Jakie nowości w tym roku czekają na widzów i miłośników polskiego kina? O tym co warto zobaczyć, opowiedział w Trójce Leszek Kopeć, dyrektor festiwalu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Startuje "Kino na Granicy". Co zobaczymy na tegorocznej edycji festiwalu?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 11:11
Rozpoczyna się właśnie 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy". Czego możemy spodziewać się na tegorocznej edycji tej imprezy?
rozwiń zwiń