Filmy z atrakcjami w domowym kinie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 12:00
Atrakcyjną ofertę na tegoroczne ferie przygotował dla swoich widzów Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Oprócz najzwyklejszego oglądania filmów w sieci organizatorzy zaproponowali również wiele innych powiązanych atrakcji.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Olesia Bilkei/Shutterstock

38. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale kino!_1200.jpg
"Ale kino!" - wystartował festiwal filmów dla dzieci i młodzieży

Ferie to czas, kiedy wielu młodych widzów poszukuje filmowej oferty dla siebie. I na pewno festiwal Kino Dzieci właśnie takie propozycje im przedstawia. Filmy są zróżnicowane, dla różnych grup wiekowych.


Posłuchaj
03:45 2021_01_07 11_30_25_PR3_Fajny_film.mp3 Ferie z festiwalem Kino dzieci (Fajny film/Trójka)

– Tegoroczne ferie będą raczej feriami domowymi, a nie na świeżym powietrzu. Dlatego proponujemy naszym widzom niezwykłe filmy, które bez problemu można znaleźć na naszej stronie – zaprasza Agnieszka Sinicka, selekcjonerka festiwalu Kino Dzieci. – Są to filmy animowane, ale też aktorskie w różnych grupach wiekowych: także dla najmłodszych odbiorców, które mogą oglądać już czterolatki, czyli przedszkolaki – dodaje.

Jednak samo oglądanie filmów jest nie tyle nudne, co raczej banalne, dlatego festiwal Kino Dzieci przygotował także dodatkową atrakcję. Do każdego filmu dołączone są propozycje warsztatów, tematycznie związanych z obejrzaną produkcją. Są one proste i kreatywne, dzięki czemu można dodatkowo stworzyć coś z rodzeństwem, a może z rodzicami.


***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Agnieszka Sinicka (Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci)
Data emisji: 07.01.2021
Godzina emisji: 11.30

pr

Czytaj także

Pandemiczny rok w kinie: podsumowanie. Co zobaczymy w roku 2021?

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2020 18:15
Zbliża się koniec tego bardzo dziwnego, a zarazem – nie ukrywajmy – niedobrego dla branży rozrywkowej, w tym także kinematografii, roku. Co się działo w 2020, co się będzie działo w 2021 – temu właśnie poświęcił swój program, tym razem trwający dwie godziny, Ryszard Jaźwiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery 2021 roku. Na które filmy warto czekać?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2021 22:08
W dwugodzinnym wyjątkowo "Trójkowo, filmowo" Ryszard Jaźwiński spotkał się m.in. z Philippe'em Tłokińskim. Aktor, wspominając ostatnie miesiące, przyznał, że mimo pandemii był to dla niego pracowity czas. – Jestem ogromnym szczęściarzem. Oprócz tego, że kończyliśmy zdjęcia do filmu "Gierek", zacząłem pracować nad serialem "Tatuśkowie" z bardzo fajną obsadą – opowiada aktor. 
rozwiń zwiń