X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Boczarska: Kidawa-Błoński zmienił dla mnie scenariusz "W ukryciu"

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 11:37
- Czekam na premierę "W ukryciu" dwa lata, mam poczucie, że żaden film nie kosztował mnie tak wiele jak ten - mówi Magdalena Boczarska.
Audio
  • Boczarska: Kidawa Błoński zmienił dla mnie scenariusz "W ukryciu" (Fajny film/Trójka)
Fragment plakatu promującego film W ukryciu
Fragment plakatu promującego film "W ukryciu"

To nie pierwszy film Jana Kidawy-Błońskiego, w którym Magdalena Boczarska gra główną rolę. Pracowali już razem przy świetnie przyjętej "Różyczce".

- Tym razem zadzwonił do mnie i powiedział: nie uwierzysz, ale nie jestem w stanie zrobić tego filmu bez ciebie. Specjalnie dla mnie zmienił scenariusz - opowiada aktorka. Wcześniej postać Janki miała mieć 15 lat.

Rozmówczyni Ryszarda Jaźwińskiego podkreśla, że cały film jest mroczny. - Były tylko trzy dni zdjęciowe plenerów, akcja rozgrywa się głównie w ukryciu, w zamkniętej przestrzeni - tłumaczy.

Więcej rozmów Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu znajdziesz na podstronach "Fajnego filmu" "Trójkowo, filmowo" >>

Radom, lata 1940. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna.

Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji. To opowieść o tym jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę.

"W ukryciu" będzie miał premierę jesienią.

Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45. Program przygotował Ryszard Jaźwiński.

(pg/PAP/mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: FILM Magdalena Boczarska

Czytaj także

Giuseppe Tornatore i jego trudna miłość do sztuki

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2013 14:00
-Ten film na pewno zaskoczy widza. Reżyser z jednej strony skupia się na emocjach bohaterów, ale z drugiej potrafi rozwinąć ciekawy wątek sensacyjny - mówi o filmie "Koneser", najnowszym dziele Giuseppe Tornatore, Bartosz Zimiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Blue Jasmine" - jeden z najlepszych filmów Allena od 20 lat?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 14:01
Najnowsze dzieło Woody'ego Allena porównuje się do jego najwybitniejszych filmów, jak "Annie Hall" czy "Hannah i jej siostry". - Nie ukrywam swojego zachwytu nad tym filmem - mówi o "Blue Jasmine" Ryszard Jaźwiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kos-Krauze o "Papuszy": nie chcieliśmy kręcić zwykłej biografii

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2013 14:30
Twórcy głośnego filmu "Mój Nikifor" po raz drugi zdecydowali się przedstawić postać niedocenionego za życia artysty-outsidera. O swoim najnowszym obrazie "Papusza" opowiadała Joanna Kos-Krauze.
rozwiń zwiń