X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza 38. Festiwal Filmowy w Gdyni. Faworyci to...

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2013 13:03
- Wieczorem, choć bez wielkiej ceremonii, odbędzie się otwarcie festiwalu. Jako pierwszy zostanie pokazany obraz Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze "Papusza". To wyróżnienie, ale nie jest to sugestia z naszej strony. Od lat krąży plotka, że wygrywają filmy prezentowane w czwartki - mówi Leszek Kopeć, dyrektor Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
Audio
  • Rusza Gdynia Festiwal Filmowy. Faworyci to... (Fajny film/Trójka)
Jowita Budnik w Papuszy,
Jowita Budnik w "Papuszy",Foto: mat.prasowe 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni

W tym roku jako ostatni w czwartek zostanie zaprezentowany obraz "W imię" Małgorzaty Szumowskiej, będzie to premiera kinowa. - Połowa z prezentowanych na festiwalu filmów to premiery. Zgodnie z zamysłem Michała Chacińskiego, dyrektora artystycznego festiwalu, te obrazy, które nie były prezentowane w polskich kinach będą wyświetlane wieczorami - opowiada Leszek Kopeć. Kto wygra w tym roku przekonamy się w sobotę wieczorem. Trójka jest patronem medialnym 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Zapraszamy do słuchania audycji i relacji z 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni na antenie Trójki
Więcej rozmów Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu znajdziesz na podstronach "Fajnego filmu" oraz  "Trójkowo, filmowo" >>

Na widzów tegorocznego festiwalu czeka odmieniony Teatr Muzyczny w Gdyni. Dzięki temu widzowie będą mieli szansę uczestniczyć w pokazach dla środowiska filmowego.

Widzowie Festiwalu Filmowego w Gdyni jak gwiazdy filmowe

Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45.

(gs)

Czytaj także

Widzowie Festiwalu Filmowego w Gdyni jak gwiazdy filmowe

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 15:00
- W tym roku publiczność festiwalowa będzie mogła poczuć się jak część środowiska filmowego - zdradza Michał Chaciński, dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

38. Festiwal Filmowy w Gdyni na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 14:00
Trójka zaprasza wszystkich miłośników X Muzy do śledzenia audycji i relacji z 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni, święto kina na naszej antenie potrwa od 9 do 15 września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odtwórczyni roli Papuszy: było dla mnie oczywiste, że ja nie mogę tego zagrać

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2013 16:00
- Od początku wydawało mi się, że w Papuszę absolutnie musi wcielić się dziewczyna z romską krwią - opowiada Jowita Budnik, która zagrała tytułową rolę filmie Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze. Najnowsze dzieło pary reżyserów otworzy 38. Gdynia Festiwal Filmowy.
rozwiń zwiń