X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Propozycje Ryszarda Petru to jedynie pobożne życzenia?

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2015 09:32
Jak ocenić szanse ruchu Nowoczesna.pl Ryszarda Petru w wyborach parlamentarnych? Na to pytanie starali się odpowiedzieć w "Komentatorach" publicyści Tomasz Wróblewski i Jerzy Domański.
Audio
  • Publicyści Tomasz Wróblewski i Jerzy Domański rozmawiają o szansach wyborczych Nowoczesna.pl Ryszarda Petru (Komentatorzy/Trójka)
 Propozycje Ryszarda Petru to jedynie pobożne życzenia?
Foto: Wikimedia Commons, Michał Pałaszewski from Cracow, Poland

Tomasz Wróblewski, redaktor naczelny tygodnika "Wprost", powiedział w radiowej Trójce, że obserwujemy zbliżanie się końca SLD, wyczerpywanie się "pomysłu na dalszą kontynuację PO", co powoduje, że różne grupy i organizacje społeczne starają się wypełnić powstałe luki. Jego zdaniem Ryszard Petru będzie kierował swój przekaz do prawicy i będzie starał się utworzyć "prawdziwie liberalną partię wolnościową", która by "odblokowywała energię Polaków i tworzyła etap kolejnego skoku cywilizacyjnego".

CZYTAJ DALEJ
201505280815_ryszardpetru 1200.jpg
Ryszard Petru w "Salonie politycznym Trójki"

Jerzy Domański, redaktor naczelny tygodnika "Przegląd" ocenił, że propozycje wygłaszane przez Ryszarda Petru pasują mu do formuły "pobożne życzenia" i że już wybory prezydenckie pokazały, że bardzo wiele osób wystosowuje swój przekaz do "prawdziwej prawicy". - Każdy z nas może sobie takie rozmaite fantasmagorie kreować - dodał.

Czy to oznacza, że nie ma miejsca dla ruchu Nowoczesna.pl na polskiej scenie politycznej? O tym można usłyszeć w nagraniu audycji.

Publicyści mówili też o problemach frankowiczów, obniżeniu wieku emerytalnego, a także o aferze korupcyjnej w FIFA.

***

Tytuł audycji: Komentatorzy
Prowadził: Krystian Hanke
Goście: Tomasz Wróblewski (redaktor naczelny tygodnika "Wprost"), Jerzy Domański (redaktor naczelny tygodnika "Przegląd")
Data emisji: 28.05.2015
Godzina emisji: 8.37

pp/ei

Czytaj także

Ekspert: istnieje potencjał na dużą zmianę sceny politycznej

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 13:05
- Sypie się SLD. Na miejscu Sojuszu musi pojawić się coś nowego, bo natura nie znosi próżni. Coś też musi zdarzyć się w PO. Wiele zależy od tego, co zrobią najważniejsi gracze: Ewa Kopacz, Grzegorz Schetyna, Radosław Sikorski - mówił w Jedynce prof. Mikołaj Cześnik.
rozwiń zwiń