X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komentatorzy o Brexicie: wszystko jest na ostrzu noża

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2016 09:58
- W ostatnich tygodniach wydawało się, że zwolennicy Brexitu zyskują przewagę, jednak czynnikiem, który zmienił ton kampanii, było zabójstwo deputowanej Jo Cox. Teraz trudno ocenić, jaki będzie wynik referendum - komentowali goście Trójki.
Audio
  • Piotr Gabryel ("Do Rzeczy") i Łukasz Lipiński ("Polityka Insight") oceniali szanse na Brexit (Komentatorzy/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PAP/EPA/HANNAH MCKAY

Brytyjczycy decydują w referendum o swojej przyszłości. Uczestnicy głosowania odpowiadają na pytanie: "Czy Wielka Brytania powinna pozostać członkiem Unii Europejskiej, czy opuścić Unię Europejską?"

- My, w Polsce, komentując to i wyrażając swoje stanowisko, patrzymy na UE inaczej. Patrzymy przez pryzmat awansu ostatnich lat czy otwartych granic. Brytyjczycy dłużej są we wspólnotach europejskich i ich położenie geopolityczne nie jest elementem, który biorą pod uwagę. Za to biorą pod uwagę to, co może stać się z ich gospodarką - mówił Piotr Gabryel ("Do Rzeczy").

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Łukasz Lipiński ("Polityka Insight") ocenił z kolei, że w Wielkiej Brytanii najważniejszym czynnikiem jest sprawa migracji. Jego zdaniem Brytyjczycy boją się rosnącej migracji do swojego kraju i ci, którzy są za Brexitem myślą, że tę migracje wyhamują.

Goście Trójki zastanawiali się również nad tym, czy Polakom opłaca się Brexit. Zachęcamy do wysłuchania nagrania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Komentatorzy
Prowadzi: Krystian Hanke
Goście:
Piotr Gabryel ("Do Rzeczy"), Łukasz Lipiński ("Polityka Insight")
Data emisji: 23.06.2016
Godzina emisji: 8.35

mfm/mk