X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielcy Polacy

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2010 19:00
W audycji będziemy wspominać Anne Walentynowicz, Zofię Korbońską i Macieja Rybińskiego.
Audio

Dziś w "Liberum veto" wspomnienie Anny Walentynowicz, która 15 sierpnia skończyłaby 81 lat; wspomnienie, zmarłej niedawno, Zofii Korbońskiej – żony i najbliższej współpracownicy jednego ze współtwórców Polskiego Państwa Podziemnego  Stefana Korbońskiego; oraz wspomnienie zmarłego 22 października ubiegłego roku Maciej Rybińskiego.  

O Annie Walentynowicz będą mówić redaktor Krzysztof Wyszkowski i dr Sławomir Cenckiewicz, autor wydanej niedawno książki "Anna Solidarność". O Zofii Korbońskiej opowie prezes Fundacji im. Stefana Korbońskiego, historyk Roman Rybicki. Natomiast o swoim mężu Macieju Rybińskim  i nagrodzie jego imienia będzie mówić będzie redaktor Krystyna Grzybowska.

 

Aby wysłuchać całej audycji wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Audycji "Liberum veto" można słuchać w niedzielę, raz w miesiącu, o godz. 19.00.