"Biuro Myśli Znalezionych" - myśli wybrane

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2012 16:00
O samotności i byciu człowiekiem, drodze na pustynię, radości z powrotu do kraju i polskiej sile - fragmenty rozmów ze swoimi gośćmi przypomina Marcin Zaborski.
Audio
Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, gdzie odbywają się spotkania w Biurze Myśli Znalezionych
Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, gdzie odbywają się spotkania w "Biurze Myśli Znalezionych" Foto: fot. PR/W. Dorosz

 

Agnieszka Duczmal o blaskach i cieniach polskiej mentalności. S. Małgorzata Chmielewska o dobrej samotności. Julia Hartwig o pragnieniu szczęścia. Szewach Weiss o przeszłości, bez której trudno budować przyszłość. Michał Głowiński o sentymentalnej podróży do Paryża. Stanisław Sojka o ucieczkach na pustynię. Jan A.P. Kaczmarek o polskiej ambicji i energii. Jan Kanty Pawluśkiewicz o radości tworzenia i wydobywaniu głębi z filmowych kadrów.

W czwartkowe popołudnie przypomnieliśmy fragmenty ośmiu spotkań w "Biurze Myśli Znalezionych" i próbowaliśmy wrócić do ich atmosfery. Raz jeszcze zapraszamy do wysłuchania fragmentów spotkań z naszymi wyjątkowymi gośćmi, którzy od października do maja odwiedzali Studio im. Agnieszki Osieckiej i rozmawiali ze Słuchaczami Trójki.

 

Zapraszamy też do odwiedzania strony audycji "Biuro Myśli Znalezionych". Można na niej znaleźć wszystkie spotkania z naszymi gośćmi. Wystarczy zajrzeć TUTAJ...

Czytaj także

Jan Kanty Pawluśkiewicz w Trójce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2012 18:00
Nazywany bywa "człowiekiem renesansu". Skomponował wiele piosenek, ale jest też autorem muzyki filmowej i teatralnej. Honorowy Obywatel Ziem Górskich, twórca hejnału Polkowic, malarz i kompozytor uniwersalny był gościem "Biura Myśli Znalezionych".
rozwiń zwiń