X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Nowak: w życiu nie zaprzeczam temu, co śpiewam

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2012 16:30
- W sztuce - w tym wypadku w sztuce mniejszej, bo mam do czynienia z piosenką - bardzo łatwo o pomyłkę a ryzykować trzeba. Jeżeli się nie ryzykuje, to po prostu nie dochodzi się do dźwięków, które chciałoby się usłyszeć - mówił w Trójce Adam Nowak.
Audio
Adam Nowak z Raz Dwa Trzy
Adam Nowak z Raz Dwa TrzyFoto: fot.Wojciech Kusiński/PR


Adam Nowak był gościem Marcina Zaborskiego w "Biurze Myśli Znalezionych". Lider grupy Raz Dwa Trzy mówił w Trójce o tych rzeczach najprostszych i najważniejszych.To była rozmowa nie tylko o muzyce, ale też o zmaganiu się z pytaniami o sprawy ostateczne, o codziennym patriotyzmie, o miłości. Bo jak podkreślał Adam Nowak: - Miłość jest najważniejsza; gdy jej nie ma, wszystko się sypie... najpiękniejszy dom staje się barakiem, a najbardziej kochana osoba, która przestaje być kochana, staje się po prostu brzydka i ta, która nie kocha, staje się jeszcze brzydsza.
Obejrzyj inne spotkania w "Biurze Myśli Znalezionych" >>>
- Obserwowałem go dłuższy czas - mówił o Adamie Nowaku Wojciech Młynarski. - Stwierdziłem z ogromną satysfakcją i przyjemnością, że pojawił się artysta, który ma misję. Tą misją jest niezgoda na świat zastany, na fałsz i opowiadanie się za prostymi prawdami, za którymi się zawsze opowiadać trzeba. - To brzmi dosyć banalnie, ale dopiero ubrane w odpowiednie słowa, staje się troszeczkę czym innym. To kwestia talentu. W przypadku Adama brzmi to bardzo ciekawie - wyjaśniał Młynarski.

Nasz gość zdradził słuchaczom Trójki, nad jakim projektem pracuje właśnie jego zespół. A możemy już ujawnić, że efekty tej pracy usłyszymy niebawem w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

usc