Dźwiękowy powiew końca lata

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 12:42
Nie da się ukryć! W powietrzu czuć jesień! "Konstelacja M." też wybrzmiewa już od jakiegoś czasu po zachodzie słońca. Nie ma tego złego! Są takie albumy, przy których porę liściastą spędzać można w sposób nadzwyczaj przyjemny.
Mateusz Tomaszuk
Mateusz TomaszukFoto: Archiwum prywatne

Secret Stars, Mareux, Box And The Twins, HTRK, XXXTentacion, Jorja Chalmers. To z nimi spędzimy najbliższy konstelacyjny wieczór w Trójce! Będzie też redaktor Tomaszuk. A jakże! 

Zapraszamy również do dodawania się na tradycyjną listę obecności:

mateusz.tomaszuk@polskieradio.pl, Facebook.com/Trójka, Instagram: @trojka_polskieradio

***

Do słuchania "Konstelacji M." we czwartek (26 sierpnia) od godz. 20.05 do godz. 21.00 zaprasza Mateusz Tomaszuk.

Czytaj także

Muzyka plażowa i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2021 21:15
Tym razem w swojej audycji Mateusz Tomaszuk postanowił wpisać się w wakacyjne klimaty i zabrać słuchaczy na plażę, by tam pod gwiaździstym niebem kontemplować muzykę. Jednak zawsze i nie wszystkie dźwięki prowadzą tam, gdzie zapowiadamy...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzycznie na przekór. Kosmiczna dawka dźwiękowych emocji

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2021 21:10
W tym tygodniu dźwiękowa podróż w nieznane, z obfitą dawką elektryzujących brzmień, rozpoczęła się nieco przekornie. "Konstelacja M." wybrzmiała tonem końca lata i skradającej się na palcach jesieni. W audycji nie zabrakło jednak porywających rytmów i muzycznych emocji rozpalających do granic.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Konstelacja M." i emocjonalny bagaż muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2021 21:12
W audycji "Konstelacja M." usłyszeliśmy między innymi Maję Laurę i przedpremierowy przedsmak jej albumu "Bardo" – nasączonego emocjonalnym bagażem oraz Emmę Ruth Rundle, która nie tylko czarowała głosem, ale też zabrała nas w zjawiskową podróż. Wszystko dzięki albumowi "Some Heavy Ocean".
rozwiń zwiń