Roksana Węgiel dubbinguje główną bohaterkę "Tajemniczego ogrodu"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 08:30
W piątek premierę będzie miała kolejna ekranizacja znanej powieści Frances Hodgson Burnett. W polskiej wersji "Tajemniczego ogrodu" głównej bohaterce głosu użycza Roksana Węgiel, jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia.
Roksana Węgiel (2L) pozuje do pamiątkowych zdjęć podczas premiery filmu Tajemniczy Ogród z udziałem gwiazd dubbingu, 13 października 2020 w  Multikinie w Galerii Młociny w Warszawie
Roksana Węgiel (2L) pozuje do pamiątkowych zdjęć podczas premiery filmu „Tajemniczy Ogród” z udziałem gwiazd dubbingu, 13 października 2020 w Multikinie w Galerii Młociny w WarszawieFoto: PAP/Rafał Guz

– Fajnie, że mogłam się sprawdzić, jako dubbingująca główną rolę – cieszy się 15-letnia piosenkarka. – Zaczęło się od tego, że nagrałam demo. A potem okazało się, że zagram główną rolę. Na spontanie wszystko, więc nie było większych przygotowań – zdradza kulisy swojej pracy.


Posłuchaj
02:30 2020_10_13 08_23_59_PR3_Pora_na_Trojke.mp3 Roksana Węgiel o szkole i pracy w dubbingu (Pora na Trójkę)

"Tajemniczy ogród" to film o marzeniach. Czy Roksana marzy? – Oczywiście! Często rysuję swoje marzenia. Mam marzenia dotyczące kariery, ale najważniejsze dla mnie jest szczęście, bo jak człowiek nie jest szczęśliwy, to nic nie ma sensu – wyznaje młoda artystka.

Tajemniczy ogród – zwiastun – Roksana Węgiel/YouTube Monolith Film


– Nie chodzę do szkoły, ale uczę się w domu. Wiadomo, z niektórych przedmiotów idzie mi lepiej, z niektórych gorzej. W 100 procentach angażuję się w to, co lubię. A reszta – trzeba się uczyć, trzeba ukończyć to liceum – śmieje się Roksana.

Roksana Węgiel ft. Pawbeats – Tajemnice (piosenka promująca film "Tajemniczy ogród")/YouTube Roksana Węgiel


***

Tytuł audycji: Pora na Trójkę
Prowadzą: Łukasz Ciechański, Małgorzata Łukowska
Autor materiału reporterskiego: Marek Zaleski
Data emisji: 13.10.2020
Godzina emisji: 8.23

pr


Czytaj także

"Energia" Misi Furtak – prapremiera w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2020 20:00
– To utwór, który został skończony w czasie tej pandemii. Miałam zamiar go wydać, ale zaczęłam się zastanawiać, czy mogę, bo to piosenka z zupełnie innych czasów, innej rzeczywistości – mówi Misia Furtak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy singiel Amy MacDonald w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2020 12:40
Amy Macdonald powróciła z nowym singlem "The Hudson". Słuchacze Trójki jako pierwsi usłyszeli piosenkę w dzisiejszej audycji "Byle do 13" o godz. 12.30.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Magnezja" - wybuchowa produkcja Macieja Bochniaka

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2020 13:00
Już sama obsada filmu może wzbudzić emocje: w rolach głównych Dawid Ogrodnik i Maciej Kościukiewicz, a obok nich m.in. Maja Ostaszewska, Borys Szyc, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Magdalena Boczarska. Akcja rozgrywa się na przełomie lat 20. i 30. XX wieku, wśród przemytników na pograniczu polsko-sowieckim. Tu nie będzie "miękkiej gry"! 
rozwiń zwiń