Bosak o "Wakacjach z Konfederacją": nie ma tematu dominującego, może poza zmęczeniem kłótnią polityczną

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2021 09:48
– Zainteresowanie jest duże i dobre, z tego jesteśmy bez wątpienia zadowoleni – powiedział o spotkaniach z sympatykami Konfederacji w Programie 3 Polskiego Radia Krzysztof Bosak, poseł formacji.

 Mamy ostatnie posiedzenie Sejmu, ciągle są spekulacje, jakie ustawy się pojawią, więc z jednej strony trwają narady polityczne, z drugiej, mamy bardzo pracowity czas  Wakacje z Konfederacją wydłużyliśmy do miesiąca  powiedział gość Trójki.

krzysztof bosak 1200.jpg
"Dyktatury rozumieją tylko język siły". Bosak o sankcjach na reżim Łukaszenki

 Zaczęliśmy w Świnoujściu, przejechaliśmy główne kurorty polskiego wybrzeża, kilka dni spędziliśmy na Mazurach, później przejechaliśmy przez ścianę wschodnią, Lublin, Podkarpacie. Teraz koledzy i koleżanki, bo w naszym zespole są też dziewczyny, przejechali Małopolskę, Zakopane, Krościenko, Szczyrk, dziś Opole, kończymy w Karpaczu i Szklarskiej Porębie  wymieniał Krzysztof Bosak.


Posłuchaj
12:37 _PR3_AAC 2021_08_05-08-45-07_for-media.mp3 Krzysztof Bosak: zainteresowanie jest duże i dobre, z tego jesteśmy bez wątpienia zadowoleni (Salon Polityczny Trójki)

 

Polityk wyjaśnił, że "ludzie przychodzą posłuchać mimo wakacji i urlopów".  Nigdy się nikomu nie narzucamy, by wchodzić na plażę z tubą i wykrzyczeć, co mamy do powiedzenia, informujemy o miejscach spotkań, przychodzą ci, którzy chcą, to się sprawdza  mówił.

 Nie ma jednego tematu dominującego, może poza zmęczeniem kłótnią polityczną i różnymi ograniczeniami, ale i radością z tego, że mamy wreszcie takie miesiące normalnego życia  powiedział Krzysztof Bosak.

***

Tytuł audycji: "Letni salon Trójki"
Prowadził: Bartłomiej Graczak
Gość: Krzysztof Bosak (Konfederacja)
Data emisji: 05.08.2021
Godzina emisji: 08.45

pg

Czytaj także

Łukasz Jasina: Polska musi prowadzić w regionie mocną, asertywną grę

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2021 15:41
- To już nie są czasy "ciepłej wody w kranie" i tego, że dostosowujemy się za wszelką cenę do narracji Berlina. Świat nie może uznać, że Polska się poddała - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Łukasz Jasina z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rosja popycha Białoruś do konfliktu z Zachodem". Andruszkiewicz o zatrzymaniu samolotu Ryanair  

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2021 18:25
- Białoruś powinna dostać bardzo jasny sygnał, że jeśli chce być państwem, z którym utrzymuje się w Europie stosunki, to takich praktyk nikt nie będzie tolerował - powiedział w Polskim Radiu 24 Adam Andruszkiewicz, komentując sankcje nałożone na ten kraj po wydarzeniach w Mińsku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuczyński: wiele wskazuje na to, że w porwanie maszyny Ryanair zaangażowane były służby rosyjskie

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2021 21:15
- Nie byłoby nic dziwnego w tym, gdyby okazało się, że białoruskie KGB ściśle współpracuje z rosyjską FSB - mówił w Polskim Radiu 24 Grzegorz Kuczyński, analityk ds. bezpieczeństwa i służb specjalnych. Gościem audycji był też red. Siarhiej Pielasa, białoruski dziennikarz pracujący w Polsce. 
rozwiń zwiń