X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Hubert Chutowski

Wydawca

Dziennikarz Polskiego Radia od 1978 roku...

...obecnie współpracownik Polskiego Radia i stypendysta ZUS.

Po "burzliwej" karierze jazzmana-klarnecisty, saksofonisty (Szkoła Muzyczna II Stopnia w Warszawie), studiach muzykologicznych (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dawne ATK) i podyplomowych studiach w Akademii Muzycznej we Wrocławiu (Muzykoterapia) trafił - po rocznym pobycie w Wielkiej Brytanii (Divine Mercy Collage w Henley on Thames) - początkowo do Redakcji Muzycznej Programu dla Zagranicy, a później do Programu 2 PR.

Tam dał się poznać jako autor licznych audycji jazzowych (m.in. "Czas na jazz", "Polska scena jazzowa", "Europejska i światowa scena jazzowa", Jazz o północy, jazz o świtaniu"), a także wydawca audycji słowno-muzycznych (m.in. dużego bloku "Poranek Dwójki").

Jego hobby: narciarstwo zjazdowe i biegowe, no i oczywiście JAZZ.

Section07
Napisz do mnie