X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Krystian Tyrański

Prowadzący

Jestem miłośnikiem przyrody przemierzającym polskie parki narodowe. Dokumentuję piękno dzikiej natury i fascynującą misję ochrony przyrody realizowaną przez pracowników parków. Jako reżyser słuchowiska: „Strażnicy Dzikiego Królestwa” w sposób przygodowy opowiadam o najdzikszych rejonach naszego kraju i zachęcam do ochrony środowiska.

Przygodę w Polskim Radiu Dzieciom rozpocząłem projektem relacji z wakacyjnej ekspedycji do Tanzanii w 2015 roku. Jestem zafascynowany wyprawami do Afryki i muzyką bębnów. Z wykształcenia jestem nauczycielem, twórcą Szkoły Muzyki Bębnów dla Dzieci „Rytmiczna Radość” oraz  programu rozwoju talentów dzieci w Afryce „Kidongo”. W wolnym czasie uwielbiam układać puzzle.

Section07
Napisz do mnie