X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Anna Wójcikiewicz

Prowadzący

Od dzieciństwa fascynowały mnie dalekie kraje, a szczególnie ich natura i mieszkające w nich różne ludy i plemiona.

Uwielbiałam filmy przyrodnicze które opowiadały o ich obyczajach, przenosząc mnie w rzeczywistość pełną magii, przepięknych krajobrazów i dzikich zwierząt. Później przyszedł czas na podróże i osobiste odkrywanie bogactwa kultur ludzi z całego świata. W Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę dziele się z wami moją pasją w ”Opowieściach ludów Świata”. Poznacie bajki ze wszystkich  kontynentów. Przy okazji  możecie się dowiedzieć różnych ciekawostek z historii i geografii krajów z których pochodzą oraz posłuchać tradycyjnej muzyki. Osobiście zakochałam się w Ameryce Południowej, a szczególnie w Kolumbii i może kiedyś tam zamieszkam! 

Jestem absolwentką wydziału aktorskiego PWST w Krakowie i reżyserii filmowej PWSTviT w Łodzi. Od zawsze fascynowała mnie psychika i duchowość człowieka. Prywatnie jestem mamą nastolatków Marii i Józefa, więc jako mama trenuję domową odmianę psychologii od sporej ilości lat i z tych doświadczeń nie raz czerpię inspirację do audycji. 

Section07
Napisz do mnie