X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Jakub Jędras

Redaktor

Producent. W newsroomie IAR pracował jako dziennikarz działu dokumentacji, depeszowiec, edytor oraz producent serwisu.Jako reporter zajmuje się krajami bałtyckimi oraz sportem.

Z wykształcenia specjalista od spraw wschodnich i etnolog. Z Informacyjną Agencją Radiową związany od 2002 roku. W newsroomie IAR pracował jako dziennikarz działu dokumentacji, depeszowiec, edytor oraz producent serwisu.

Jako reporter w latach 2005-2009 obsługiwał między innymi szczyty NATO i Unii Europejskiej, międzynarodowe wizyty prezydenta RP oraz wybory prezydenckie w USA w 2008 roku. Jako reporter zajmujący się krajami bałtyckimi, relacjonował między innymi wybory parlamentarne na Litwie i Łotwie, przeprowadził też wywiad z prezydentem Estonii.

Od maja 2009 roku dziennikarz działu sportowego IAR, który współtworzył i którego pracę koordynował do października 2010 roku. Obsługiwał między innymi mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, mistrzostwa Europy koszykarzy oraz siatkarek w 2009 roku oraz mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych w 2011 roku.

W latach 2003-2005 był polskim korespondentem anglojęzycznego portalu Transitions On-Line, poświęconego bieżącym wydarzeniom w Europie Środkowo-Wschodniej.

Section07
Napisz do mnie