Debiutancka płyta zespołu Wilki Przypominamy audycję Anny Gacek i Tomasza Żądy poświęconą debiutanckiej płycie zespołu Wilki. Ten album był pierwszym wielkim sukcesem nowej polskiej fonografii jaka rodziła się na początku lat 90. Największy przebój z tej płyty "Son Of The Blue Sky" śpiewała cała Polska. Gośćmi audycji byli między innymi Robert i Monika Gawlińscy, wydawca albumu Andrzej Paweł Wojciechowski oraz dziennikarze Piotr Metz i Marek Niedźwiecki. Zobacz więcej na temat: Trójka
Trwa głosowanie na zwierzę roku warszawskiego zoo. Więcej nietoperzy w jaskini Raj oraz spacer po mokradłach nad Biebrzą Zobacz więcej na temat: Czwórka
Egzaminy za kilka tysięcy złotych? Kontrowersje wokół walidacji DJ-ów w Polsce. O tym opowiadał Andy Honza Zobacz więcej na temat: Czwórka
"Saturation" – pierwsza odsłona Sauna Festiwalu z artystami sceny eksperymentalnej. O tym opowiadali: Jerzy Mączyński i Katarzyna Dębska Zobacz więcej na temat: Czwórka
Tygodnik Muzyczny 31 stycznia 2026 godz. 18:08. Audycja Bartka Chacińskiego Zobacz więcej na temat: Trójka
Lunar Trips – trójmiejski debiut roku na styku shoegaze’u i postpunka Zobacz więcej na temat: Czwórka