Polskie Radio
Section05
Iga Świątek

"Trójka pomaga" - strój sportowy od Igi Świątek za 4 tysiące złotych

W niedzielę 20 grudnia antena Programu 3 Polskiego Radia zamieniła się w wielki, świąteczny dom aukcyjny. W trakcie specjalnej, organizowanej co roku, licytacji charytatywnej "Trójka pomaga", słuchacze mogli zdobyć wiele cennych i atrakcyjnych przedmiotów i usług. W akcję włączyła się m.in. tenisistka i zwyciężczyni turnieju wielkoszlemowego French Open 2020 Iga Świątek, która przekazała na licytację sukienkę oraz czapkę z autografem. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trójka pomaga Iga Świątek

Fundacja pomagająca rodzinom poległych policjantów. Irena Zając: takich rodzin w Polsce jest 240

- Los samotnej matki nie jest łatwy, szczególnie po tak potężnej traumie - powiedziała Irena Zając z Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Prezes organizacji opowiedziała o szczegółach działania fundacji, którą będzie można wesprzeć biorąc udział w licytacji na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Trójka pomaga Polskie Radio policja polska policja pomoc działacze społeczni POLSKA służby i bezpieczeństwo Andrzej Duda Robert Lewandowski Mateusz Morawiecki Iga Świątek Polskie Radio 24

WTA: triumf Igi Świątek i Magdy Linette w prestiżowych plebiscytach WTA

Mijający rok dla Igi Światek był wyjątkowy - Polka w wielkim stylu wygrała pierwszy w karierze turniej wielkoszlemowy. Triumf w Paryżu sprawił, że młodą reprezentantkę Polski poznał cały świat, a teraz docenił. Warszawianka otrzymała nagrodę od fanów tenisa. Do niedawna Agnieszka Radwańska była tą, która regularnie sięgała po to trofeum WTA. 
Zobacz więcej na temat:  Iga Świątek WTA Tenis SPORT Magda Linette

TYLKO U NAS Agnieszka Radwańska vs Iga Świątek. "Dzieli nas całe tenisowe pokolenie. My zaczynaliśmy od zera"

- Moje początki to były zupełnie inne czasy. Startowaliśmy od zera, nikt nic nie wiedział. Nikt nie miał zielonego pojęcia o rehabilitacji, profilaktyce, motoryce, o odnowie, o diecie, generalnie o niczym. Byliśmy we trójkę z ojcem i z siostrą - mówi Agnieszka Radwańska w rozmowie z Cezarym Gurjewem z Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Tenis SPORT Agnieszka Radwańska Iga Świątek WTA Australian Open 2021

Iga Świątek w Trójce: zmieniło się moje nastawienie do marzeń

– Rozmawiałam o tym z moim zespołem tuż po turnieju, że ani fizycznie ani tenisowo nie jestem na najwyższym życiowym poziomie, bo mam 19 lat. Wygrana nie powinna owocować poczuciem spełnienia. Mam dużo do przepracowania i dzięki temu mogę wiele osiągnąć. Nie wiem, co będzie za kilka lat, jeśli wciąż będą się rozwijać w takim tempie. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać więcej takich turniejów – mówi tenisistka w "Trzeciej stronie medalu". 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Iga Świątek Tenis Tomasz Gorazdowski french open roland garros rafael nadal TYLKO U NAS Trzecia Strona Medalu