Polskie Radio
Section05
lekkoatletyczne mś 2019

MŚ DOHA 2019 Kovacs wyszarpał złoto. Kulomioci skradli show w Dosze

Amerykanin Joe Kovacs z wynikiem 22,91 m wygrał finał pchnięcia kulą podczas mistrzostw świata w Dosze. Konkurs stał na niezwykle wysokim poziomie. Aż czterech zawodników uzyskało rezultaty lepsze od dotychczasowego rekordu mistrzostw. Szóste miejsce zajął Konrad Bukowiecki, który posłał kulę na odległość 21,46 m.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka lekkoatletyczne mś 2019 Pchnięcie kulą konrad bukowiecki

MŚ DOHA 2019 Bukowiecki w finale, dramat Haratyka [7. DZIEŃ MŚ]

Czwartek to kolejny dzień 17. Lekkoatletycznych MŚ w Dosze. O 22.50 zobaczyliśmy w biegu na 400 metrów dwie reprezentantki Polski, Igę Baumgart-Witan i Justynę Świety-Ersetic. "Aniołki Matusińskiego" zajęły ostatnie miejsca w wyścigu, jednak już sam awans należy uznać za sukces. Do finału w pchnięciu kulą awansował tylko jeden Polak - Konrad Bukowiecki. Jakub Szyszkowski i Michał Haratyk odpadli z rywalizacji.
Zobacz więcej na temat:  lekkoatletyczne mś 2019 Lekkoatletyka SPORT