Polskie Radio
Section05
чемпіонат європи

Наталія Череменко — світова рекордсменка з Луганщини: про змагання в Польщі, філологію та життя на окупованій території

Українська студентка філологічного факультету, яка стала чемпіонкою світу та Європи з жиму лежачи та встановила світовий рекорд
Zobacz więcej na temat:  Спорт чемпіонат європи Польща Україна

Поляки завоювали 13 медалей на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное

Каноїсти Віктор Глазунов і Томаш Барняк здобули срібну медаль у змаганнях байдарок-двійок на дистанції 500 метрів. Рафал Росольскі виграв бронзову медаль у змаганнях К1 на 5000 метрів. Польська група з веслування на каное стала чемпіонками Європи на дистанції 500 метрів. Анна Пулавська стала чемпіонкою Європи у змаганнях з веслування на каное на 500 метрів
Zobacz więcej na temat:  чемпіонат європи

Польські каноїсти завоювали золоту та дві срібні медалі на чемпіонаті Європи у Мюнхені

Каноїсти Александер Кітевскі та Арсен Слівінскі стали чемпіонами Європи у змаганнях байдарок-двійок на 200 метрів. Крім того, польські каноїстки Катажина Колодзєйчик і Домініка Путто завоювали срібні медалі на чемпіонаті Європи, польська веслувальниця Юстина Іскшицька також здобула срібло у змаганнях з веслування на каное на 1000 метрів

Прем'єр Польщі відправляє урядовий літак за польськими волейболістами

Урядовий літак має перевезти польську чоловічу збірну з волейболу на півфінал Чемпіонату Європи з Амстердама до Любляни; раніше рейси волейболістів скасували
Zobacz więcej na temat:  волейбол чемпіонат європи Моравєцький півфінал