Polskie Radio
Section05
чемпіонат європи

Чемпіонка Європи з сумо Анна Поштар — про тріумфальні змагання в Польщі

Україна стала найкращою у Європі в такому екзотичному виді спорту як сумо. Це — японська традиційна боротьба, перша згадка про яку з'явилася у записах понад тисячу триста років тому. І це не просто спорт — він просякнутий стародавніми традиціями й ритуалами. В польському місті Кельце відбувся Чемпіонат Європи з цього бойового мистецтва. Доросла українська збірна посіла перше командне місце за кількістю нагород: здобули 20 медалей, 9 з яких — золоті. Юніорська команда виступила ще краще: 22 медалі в категорії до 21-го року, і ще 20 нагород — до 23 років. Деякі спортсмени стали мультимедалістами: вибороли по кілька призових місць у різних категоріях. Одна з чемпіонок, 18-тирічна Анна Поштар, дала інтерв'ю Польському радіо для України
Zobacz więcej na temat:  Спорт Польща Україна українці чемпіонат європи

Польська збірна зі стрибків на лижах присвятила здобуті медалі Давиду Кубацькому і його дружині, що бореться з хворобою

Команда Польщі змушена завершувати сезон без свого лідера, що посідає друге місце в індивідуальному світовому заліку, бо він достроково завершив виступи через хворобу дружини
Zobacz więcej na temat:  Спорт збірна Польщі чемпіонат європи Фінляндія

Польські спортсмени «за» дискваліфікацію росіян і білорусів з міжнародної арени

Рекордсмени та медалісти висловилися за покарання спортсменів країн-агресорів, щоб надсилати сигнал незгоди їхнім суспільствам
Zobacz więcej na temat:  Спорт чемпіонат європи війна Росії в Україні війна РФ проти України російсько-українська війна санкції