19Pn
20Wt
21Śr
22Cz
23Pt
24So
25Nd
26Pn
27Wt
28Śr
29Cz
30Pt
1So
2Nd
3Pn
4Wt
5Śr
6Cz
7Pt
8So

Repertuar

Futbolistki - satyra piłkarska Tomasza Mana. Premiera

"Futbolistki" - satyra piłkarska Tomasza Mana. Premiera

W najbliższą niedzielę na Scenie Teatralnej Trójki premiera oryginalnego słuchowiska Tomasza Mana pt. "Futbolistki", czyli o piłce nożnej okiem trzech kobiet: Pani prezes, Żony trenera i Narzeczonej kapitana. Reżyseria i opracowanie muzyczne autora. Zapraszamy do radiowej Trójki, 2 lipca, jak zwykle po 21.oo. Usłyszymy: Agatę Kuleszę, Dorotę Landowską i Joannę Kulig.

Matysiakowie

Matysiakowie

Zapraszamy Państwa na spotkanie z radiową rodziną Matysiaków.

Teatrzyk Zielone Oko na żywo w Trójce

"Teatrzyk Zielone Oko" na żywo w Trójce

W ramach comiesięcznego Teatrzyku Zielone Oko w najbliższą niedzielę, 25 czerwca, zapraszamy na słuchowisko sensacyjne Marka Krajewskiego pt. "Widma w mieście Breslau" prosto ze Studia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Słuchowisko wyreżyseruje Mariusz Malec. Zapraszamy od godz. 21.07.

W Jezioranach

Zapraszamy na spotkanie z bohaterami powieści radiowej "W Jezioranach".

Matysiakowie

Matysiakowie

Zapraszamy Państwa na spotkanie z radiową rodziną Matysiaków.

Dwa Teatry 2017. O festiwalowych słuchowiskach uchem Janusza Łastowieckiego. Recenzja

"Dwa Teatry 2017". O festiwalowych słuchowiskach uchem Janusza Łastowieckiego. Recenzja

W poniedziałek 19 czerwca w Sopocie rozpocznie się 17. edycja festiwalu twórczości radiowej i telewizyjnej "Dwa Teatry". W tym roku do konkursu zgłoszono 26 słuchowisk, w tym 14 produkcji nadesłanych przez rozgłośnie regionalne PR. Janusz Łastowiecki, nasz stały recenzent, pokusił się o podsumowanie poziomu artystycznego tegorocznych propozycji festiwalowych.

W Jezioranach

Zapraszamy na spotkanie z bohaterami powieści radiowej "W Jezioranach".

Grunt to pozytywne myślenie Komedia Freda Apke

Grunt to pozytywne myślenie! Komedia Freda Apke

W najbliższą niedzielę premiera kolejnego słuchowiska "Pozytywne myślenie" Freda Apke, niemieckiego dramaturga, reżysera i aktora, od kilku lat związanego twórczo z Teatrem Polskiego Radia. Zapraszamy do radiowej Trójki, 18 czerwca, jak zwykle tuż po 21.oo. Przekład z języka niemieckiego Marta Klubowicz.

Tadeusz Kościuszko w Solurze. Premiera w Jedynce

Tadeusz Kościuszko w Solurze. Premiera w Jedynce

Ostatnia przed wakacjami premiera w Teatrze Polskiego Radia na antenie Jedynki. Słuchowisko biograficzne Andrzeja Sowy poświęconego postaci gen. Tadeusza Kościuszki, który ostatnie lata życia spędził w szwajcarskiej Solurze. Reżyseria Dobrosława Bałazy. W roli Kościuszki - Andrzej Mastalerz. Niedziela 18 czerwca, początek godz. 17.10. Zapraszamy!