Gaba Kulka

Sortuj według:

Czytaj u nas

Gaba Kulka w wirze pracy

Gaba Kulka w wirze pracy

Gaba Kulka, laureatka Fryderyka z 2010 roku, regularnie wydaje kolejne produkcje, przyjmowane przez fanów oraz fachowców z dużym entuzjazmem. Już niedługo poznamy jej dwa nowe projekty. Praca nad nimi wygląda jednak zupełnie inaczej, niż nad poprzednimi.

Gaba Kulka kocha muzykę, ale kocha też radio

Gaba Kulka kocha muzykę, ale kocha też radio

Gaba Kulka pochodzi z artystycznego domu, ale rodzice nie ingerowali w jej gust muzyczny i nie narzucali jej, czego ma słuchać. Dlatego słucha różnej muzyki, klasycznej również. I ma sentyment do radia, o czym mówi w radiowej Jedynce w specjalnym wydaniu programu "Bez Tajemnic" pt. "Baby Wielkanocne"

Gaba Kulka i jej Wersje

Gaba Kulka i jej "Wersje"

4 listopada ukaże się album Gaby Kulki "Wersje". Tego dnia Gaba rusza w Polskę z koncertami, podczas których będą grane także nowe utwory, których nie było na żadnych płytach.

Gaba, Baaba i metalowcy. Pozornie bez sensu

Gaba, Baaba i metalowcy. "Pozornie bez sensu”

Zespół Baaba i Gaba Kulka nagrali wyjątkowe piosenki rodem z lat 70. – To utwory, w których dzieją się rzeczy na które dziś naprawdę ciężko byłoby sobie pozwolić – mówiła wokalistka w radiowej Jedynce.

Weber, Kulka i Piastelsi

Weber, Kulka i "Piastelsi"

Już dziś w "Muzycznej Jedynce" Bartek Weber i Gaba Kulka opowiedzą o swoim najnowszym muzycznym projekcie i zdradzą, co mają z tym wspólnego... Dzikusy!

00:00 - 03:00MUZYKA NOCĄSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: TAK TO BYWAŁO
01:00 - 02:00Fantazja polskaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
00:00 - 02:00Nasz ulubiony ciąg dalszySłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Teraz polskie
01:00 - 06:00Nocna zmiana Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Poranek OnLine